Revolucion në Facebook: Ja opsionet që janë shtuar

Wednesday, 24 February 2016 16:22
Facebook ka lëshuar më në fund butonat e rinj që shprehin një sërë emocionesh nëpërmjet ikonave të ndryshme. Tani do…

Galaxy S7 në dispozicion në 60 vende të botës më 11 mars

Tuesday, 23 February 2016 10:25
Telefoni i mençur i Samsungut i prezantuar në panairin e teknologjisë në Barcelonë, Samsung Galaxy S7 është konfirmuar se në…

Prezantohet LG G5, njihuni me veçoritë e tij

Monday, 22 February 2016 10:41
LG kërkon të bëjë diferencën krahasuar me konkurrentët një mision që filloi me Lg G4 vitin e kaluar por që…

Vazhdon beteja mes FBI-së dhe Apple

Monday, 22 February 2016 09:38
Vazhdon lufta mes FBI-së dhe kompanisë amerikane Apple, me agjencinë e intelegjencës që kërkon me patjetër nga gjiganti i pajisjeve…

“Volvo” i thotë lamtumirë çelësit

Saturday, 20 February 2016 12:17
Pas më pak se një vit, kush do të blejë një “Volvo” të re do të mund të bëjë zgjedhjen…

Një ndryshim i madh po vjen në Facebook Messenger

Saturday, 20 February 2016 10:14
Reklamat mund të jenë shumë shpejt pjesë e bisedave tuaja në Facebook. Rrjeti social po planifikon që të prezantojë reklamat…

Smartphone më i lirë në botë

Friday, 19 February 2016 10:32
Ditën e djeshme u prezantua telefoni inteligjent i cili kushton sa një kafe në mëngjes me miqtë tuaj. Freedom 251…

Pamjet e para të Galaxy S7

Thursday, 18 February 2016 11:15
Publikohen pamjet e para të smartfonit të ardhshëm Samsung Galaxy S7 , i cili pritet të publikohet zyrtarisht më 21…

Samsung konfirmon: Galaxy S7 do të jetë rezistent ndaj ujit

Wednesday, 17 February 2016 11:18
Samsungu aksidentalisht ka konfirmuar se telefoni i ri Galaxy S7 do të jetë rezistent ndaj ujit. Në videon promovuese të…

Nissan prezanton karriget e mençura

Tuesday, 16 February 2016 11:53
Inxhinierët e kompanisë së njohur Nissan kanë prezantuar “Karrigen inteligjente vetë-parkuese”. Duke u nisur nga teknologjia për asistim të mençur…

Konfirmohet çmimi i Microsoft Lumia 650

Monday, 15 February 2016 11:56
Pas disa javë spekulime Microsofti ka konfirmuar çmimin e telefonit të ri Lumia 650, këtë e ka bërë të ditur…

Ndryshimi më i fundit: ja çfarë ofron tani Messengeri i Facebook

Sunday, 14 February 2016 07:34
Rrjeti më i madh social në botë, Facebook aktualisht po e teston futjen e SMS-ve tek aplikacioni Messenger, ku do…
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll