Kukësi ka harruar të fitojë në shtëpi, Rezi trondit kampionët [FOTO]

Saturday, 10 February 2018 16:24
Ka nisur java e 19-të e Kategorisë Superiore, me supersfidën Skënderbeu-Flamurtari, e cila u mbyll me fitoren minimale të korçarëve,…

Neymar një babagjysh i zhveshur Krishtlindjesh në mes të dëborës [FOTO]

Saturday, 10 February 2018 14:37
Ndonëse e pret një ndeshje e vështirë përballë Real Madrid, Neymar sfidon të ftohtin. Veshur me pantallona të shkurtra dhe…

Tentuan të vrisnin futbollsitin shqiptar, arrestohen 2 reperat italianë [FOTO]

Saturday, 10 February 2018 13:04
Dy reperë italianë janë arrestuar nga policia e shtetit fqinj pasi akuzohen se kanë tentuar të vrasin 20-vjeçarin shqiptar Aldi…

Ndahet nga jeta futbollisti 36-vjeçar, dikur pjesë e United

Saturday, 10 February 2018 09:18
Ka ndërruar jetë në moshën 36-vjeçare ish-futbollisti i dy prej klubeve më të mëdha britanike: Celtic dhe Manchester United. Irlandezi…

Momente tmerri në fushë, vëllai i futbollistit të Skënderbeut bie nga tribuna gjatë festimit të golit [VIDEO]

Friday, 09 February 2018 20:41
Është mbyllur me fitoren e Skënderbeut supersfida e javës së 19-të, që korçarët kanë diskutuar në shtëpi ndaj Flamurtarit. Një…

Përballen mbrëmjen e sotme Fiorentina-Juventus

Friday, 09 February 2018 16:35
Fiorentina pritët të përballet mbrëmjen e sotme në shtëpinë e saj me bardhezinjtë Allegri. Një ndeshje e javës së 24…

Tottenham-Arsenal, derbi premton spektakël dhe gola

Friday, 09 February 2018 15:00
Spektakël premton dhe futbolli anglezë kë mesditën e të shtunës pritën të përballen dy titan, për premier ligën, tottenham dhe…

Napoli-Lazio përballje për titullin dhe Champions-in

Friday, 09 February 2018 14:59
Napoli pritët të përballet ditën e shtunë, 10 shkurt, në San Paolo me skuadrën e Lazios. Një ndeshje e javës…

Shtyhet derbi ‘Della Madonnina’

Friday, 09 February 2018 14:58
Derbi Delli Madonnia mund të shtyhet lajmërojnë mediat sportive italiane.Përballja milan inter është planifikuar të luhet në 4 marsë dhe…

Skandal seksual: Futbollisti kapet "mat" në shtrat me presidentin e klubit [FOTO]

Thursday, 08 February 2018 17:52
Si duket skandalet në futboll nuk paskan të sosur...

Rrjetet sociale burim i pastër fitimi për Neymar, ja sa fiton ai

Thursday, 08 February 2018 14:02
Një tjetër futbollist i cili fiton shuma të majme është dhe Neymar. Përveç shumës që PSG i paguan, konkretisht rreth…

Messi refuzon të jetë futbollisti më i paguar në histori

Thursday, 08 February 2018 14:02
Lionel Messi ka hedhur poshtë të thyej një tjetër rekord, atë të futbollistit më të paguar në historinë e futbollit.…