Arrihet marrveshja për finalen e Copa del Rey, data e përbaljes është afër

Monday, 12 February 2018 20:59
Barcelona, Sevilla dhe Federata Spanjolle ranë dakort këtë pasdite, se finalja e Kupës të mbahet në Madrid më 21 Prill.

Rikthehet Floyd Mayweather, dyluftimet ende nuk kanë marrë fund

Monday, 12 February 2018 20:07
Floyd Mayweater tashmë i dalë në pension, nuk e përjashton një rikthim në dyluftime.

Superstari i UFC- MCGREGOR, shfrenohet ne Amsterdam

Monday, 12 February 2018 19:54
Superstari i UFC-së ka shijuar pamjet e kryeqytetit Holandez gjatë udhëtimit të tij, duke ndarë foto edhe me ndjekësit e…

Morata jashtë fushave deri në fund të sezonit, por ja detaji që çmendi tifozët

Monday, 12 February 2018 19:06
Sulmuesi spanjoll Alvaro Morata që u ble nga Chelsea nuk do të jetë më titullar në fushën e blertë pas…

Pogba i bllokuar në fushë, ja pse Mourinho humbi durimin [FOTO]

Monday, 12 February 2018 18:42
Jose Mourinho ka humbur durimin me talentin francez Paul Pogba i cili i kushtoi Manchester United plot 89 milion paund.

Ja kush do të përfaqësojë Shqipërinë në Lojrat Olimpike Dimërore [FOTO]

Monday, 12 February 2018 18:40
Lojrat Olimpike Dimërore po zhvillohen prej datës 9 shkurt në Pjong Çeng të Koresë së Jugut.

Dyshime për sulm seksual, lojtarët e rugby në Francë përfundojnë në polici

Monday, 12 February 2018 17:58
Skuadra e futbollit “rugby” së Francës pas humbjes në Skoci,  u morën në pyetje nga policia e Edinburgut.

Florian Marku Kick-boksieri-i shqiptarë: Së shpejti diçka madhështore në Tiranë

Monday, 12 February 2018 17:56
Boksieri profesionist Florian Marku tashmë edhe kick-boksier, dy ditë më parë ka mposhtur boshnjakun Dzevad Mutfic. Marku ka triumfuar mbi …

Serena dhe Venus Williams munden 2 me 0

Monday, 12 February 2018 15:25
Numri një i tenisit Serena Williams po përballet me humbjet e para. Pas pushim 1 vjeçar që mori për shkak…

Real Madrid kërkon të transferoj yllin e Milanit

Monday, 12 February 2018 15:23
Real Madridi pritët të marrë në markaton e verës qendërmbrojtësin e Milanit, Leonard Bonuccit.Skuadra madrilene ka vetëm katër qendërmbrojtës dhe…

Gara për “Këpucën e Artë”, Messi mbetet pas

Monday, 12 February 2018 15:19
Me barazimin e djeshëm ne Camp Now qe mori skuadra e Barcelones ka bere qe Messi te rrezikoj ne garen…

Noizy e shoqëron në ring, Florian Marku i pandalshëm! Përgjak kundërshtarin për 30 sekonda [VIDEO]

Sunday, 11 February 2018 09:59
Florian Marku është një “përbindësh” i vërtetë!