Sa do të përfitojë Antony Joshua në super duelin me Joseph Parker?

Tuesday, 13 February 2018 19:57
Boksieri i peshave të rënda Antoni Joshua, me 20 fitore dhe asnjë humbje në karrierën e tij si boksier do…

A e dini cilat janë 15 sportet më të preferuara në botë?

Tuesday, 13 February 2018 19:16
Studime të shumta janë bërë nga ekspertë dhe gazetarë sportivë për të përcaktuar se cilat janë sportet më të preferuara…

Habit kryeministri spanjoll, flet ashpër kundër Neymar, ''Nuk e dua Neymar në Madrid sepse...''

Tuesday, 13 February 2018 19:10
Gazeta spanjolle “AS” në një intervistë me kryeministrin spanjoll, Mariano Rajoy, që njihet si një tifoz i çmendur i klubit…

''Mos luaj shumë për Barcelonën sepse...'', Argjentina ‘thumbon keq’ Lionel Messin

Tuesday, 13 February 2018 19:04
Presidenti i Shoqatës Kombëtare të Futbollit të Argjentinës (AFA), Claudio Tapia, ka thënë se i ka folur kapitenit Lionel Messi…

Gara me kuaj stili i Formula Uno?

Tuesday, 13 February 2018 18:43
Çfarë mund të ndodhë kur përziejmë garat me kuaj me Formula Uno?

Patinatoria amerikane hyn në histori për hedhjen triplo axel [VIDEO]

Tuesday, 13 February 2018 14:50
Sportistja e garës së patinazhit artistik Mirai Nagasu ka dhuruar një shfaqe të bukur në lojërat dimërore. Përfundimin e garës…

Perez e kërcënoi Ronaldon: Nëse shkon tek PSG, do blej Messin

Tuesday, 13 February 2018 14:49
Media sportive franzese "France Football" shkruan se presidenti i Real Madridit Florentino Perez ka treguar Ronaldos pasojat që do ketë…

Juventus pret në shtëpi Tottenham, ndeshje për fazën eliminatore

Tuesday, 13 February 2018 14:47
Mbrëmja e sotme pritet të rezervoj emocione të forta për tifozët e Juventus dhe Tottenhamit. Zonja e vjetër pritet të…

Neymar pret sfidën kundër Real Madridit…NUDO! Komentet e shokëve të tij futbollistë do iu shkrinë së qeshuri [FOTO]

Monday, 12 February 2018 21:39
Për këdo që mendonte se Neymar do të ishte nervoz për ndeshjen kundër Real Madridit, vjen përgjigja që dëshmon të…

Ish-lojtari i Liverpulit publikon videon me skena të nxehta me bashkëshorten [FOTO]

Monday, 12 February 2018 21:25
Një sërë videosh janë publikuar online në të cilat shfaqët ish-futbollisti 36-vjecar i Liverpulit, Zhërmen Penant.

Uefa shpërblen tifozat që hodhën euro në fushën e lojës

Monday, 12 February 2018 21:22
Takimi në fazën e grupeve,Anderlecht-Bayern Munich shkaktoi pakënaqësi tek tifozët bavarezë.

Futbolli më shumë se një lojë, ''Humba një pjesë shumë të rëndësishme timen, por prap...''

Monday, 12 February 2018 21:02
Dashuria për futbollin e ndihmoi futbollistin e ri Ljuborir Moravac të merrte veten pas një aksidenti automobilistik si pasojë e…