Rikthehen ditën e sotme ndeshjet e Europa League [FOTO]

Thursday, 15 February 2018 14:18
Rikthen mbrëmjen e sotme emocionet e Europa League ku 30 skuadra do të përballen për ndeshjet e para të fazës…

Magji apo e qëllimshme? Me siguri ju ka shpëtuar ky detaj nga penalltia e Ronaldos kundër PSG-së [VIDEO]

Thursday, 15 February 2018 13:03
Një ndeshje shumë e bukur ajo e zhvilluar mbrëmjen e kaluar mes Real Madrid dhe PSG-së, por që në fund…

Ronaldo me shokë i tregojnë vendin PSG-së, Liverpooli me një këmbë në çerekfinale

Wednesday, 14 February 2018 22:44
Real Madrid rikthehet frikshëm në Champions League duke mundur PSG me rezultatin 3-1. Ishte një ndeshje spektakolare në Bernabeu dhe…

Habit futbollisti rus, fshin hundët me 70 EURO

Wednesday, 14 February 2018 21:53
Futbollisti rus Stanislav Manayev, është filmuar duke bërë një gjest që ka shkaktuar polemika në mediet sociale. Manayev shihet në…

10 futbollistët më të mirë të të gjitha kohërave, zbulojini [EMRAT]

Wednesday, 14 February 2018 21:47
Futbolli sporti më i preferuar në botë ka parë gjatë dekadave shumë futbollistë të mëdhenj. Pavarësisht që gjeneratat ndryshojnë, disa…

Mikëpritja e ''ftohtë'' për Alexis Sanchez në Mancester United [FOTO]

Wednesday, 14 February 2018 21:44
Sulmuesi kilian është blerja më e re e “Diajve të Kuq”. Sanchez firmosi kontratën për Manchester United në 22 janar…

''Yjet'' e futbollit, romanca në rrjetet sociale me rastin e Shën Valentinit [FOTO]

Wednesday, 14 February 2018 20:38
Shumë nga ''yjet'' e futbollit nuk kanë ngurruar të tregojnë anën tjetër të tyren, jashtë fushës së blertë. Futbollistët kanë…

Baseli “u shkatërrua” nga Manchester City, por kjo foto e Taulant Xhakës po bën xhiron e rrjetit, mos e humbisni! [FOTO]

Wednesday, 14 February 2018 19:03
Reagimi i futbollistit të Manchester City-t është epik!

Përplasje horror në Lojërat Olimpike, aksidentohet 16-vjeçari japonez

Wednesday, 14 February 2018 18:51
Një aksident i rëndë është regjistruar gjatë garës së snowboard në lojërat dimërorë.16 vjeçari japonez Yuto Totsuka po hidhej në…

Shtyhet gara e skitarës shqiptare në Lojërat Dimërore

Wednesday, 14 February 2018 18:50
Gara për skiatorët femra në Lojërat Olipike ku garon dhe shqiptarja Suea Mëhilli është shtyrë për ditën e premte. Shkak…

Përballje titanësh, Real Madrid- PSG

Wednesday, 14 February 2018 18:49
Mbrëmje tinatësh dhe plot emocion do jetë kjo e sotmja për të gjithë ndjekësit e futbollit Real Madrid kampioni në…

Manchester City “shkatërron” Baselin, Tottenham i ngrin buzëqeshjen Juventusit

Tuesday, 13 February 2018 22:48
Skuadrat angleze hodhën një hap tejet të rëndësishëm drejt kualifikimit në çerekfinalet e Champions Leagues, me rezultatet pozitive që koleksionuan…