Pornostarja nxjerrë nga situata klubin Italian të futbollit, bën atë që askush tjetër nuk do ta bënte [FOTO]

Friday, 16 February 2018 16:08
Futbollistet dhe stafi teknik I klubit Italian, Vinçence kishin rreth katër muaj që nuk merrnin pagat.

Mario Balotelli futet në historinë e klubit të Nice

Friday, 16 February 2018 14:23
Mario Balotelli lojtari i Nicës po shkëlqen në fushë por jo vetëm ai gjithashtu ka hyrë në historinë e këtij…

Garës për Mauro Icardin i futet dhe Bayern Munich

Friday, 16 February 2018 14:22
Futbollisti i talentuar i Inter, Mauro Icardi tashmë ka futur në konkurrencë skuadrat Mancherster united, PSGnë, real madrid, dhe Bayern…

Suela Mëhilli skualifikohet nga Lojërat Olimpike

Friday, 16 February 2018 14:21
Përfaqësuesja e Shqipërisë Suela Mëhilli, në disiplinën slalomit special në ski në lojërat olimpike është skulifikuar.Një gabim teknik i kushtoi…

E thjeshtë nga jashtë por madhështore brenda. Ja banesa 20 milionëshe e Aubameyang [FOTO]

Friday, 16 February 2018 13:42
Në momentin që shokët e tij te Arsenal po luanin në Europa League në temperatura nën zero në Suedi, ditën…

Shqipëria me 7 përfaqësues në Kampionatin Europian të Peshëngritjes

Friday, 16 February 2018 12:28
Shtatë sportistë do të përfaqësojnë Shqipërinë në Kampionatin Europian të Peshëngritjes i cili do zhvillohet në Bukuresht dhe do të…

U tha që u përjashtua nga Kupat e Evropës për 10 vite, reagon për herë të parë Skënderbeu [FOTO]

Thursday, 15 February 2018 20:25
Pas publikimit të lajmit për rrezikun që i kanoset Skënderbeut me një pezullim 10-vjeçar dhe gjobë prej një milion eurosh,…

Neymar pjesë e Real Madrid? Ja si qëndron e vërteta [FOTO]

Thursday, 15 February 2018 17:33
Blerja më e shtrenjtë në historinë e futbollit, super talenti brazilian, Neymar u transferua nga Barcelona për tek Paris Saint…

Neymar çmend rrjetin: Ylli brazilian i veshur me mijëra euro [FOTO]

Thursday, 15 February 2018 15:16
Ylli brazilian, Neymar është lojtari më i shtrenjtë në botë dhe u transferua tek skuadra franceze PSG, prej një shumë…

UEFA përjashton Skënderbeun për 10 vite nga Kupat e Evropës

Thursday, 15 February 2018 14:58
Komisioni i Disiplinës në UEFA ka marrë një vendim drastik për Klubin e Skënderbeut, duke e dënuar me 10 vite…

Ronaldo i jep leksion Neymar për 101 golat [FOTO]

Thursday, 15 February 2018 14:22
Cristiano Ronaldo është sot personazhi kryesor për karikaturën e ditës për Goal.comPas fitores së mbrëmshme 3 me 1 ndaj PSG,…

Renditja e FIFA-s, Shqipëria ngjit një vend [FOTO]

Thursday, 15 February 2018 14:20
FIFA ka publikuar ditën e sotme renditjen për muajin shkurt për të gjithë kombëtaret. Sipas klasifikimit shihet që Shqipëria renditet…