Shoferi i dehur e shtyp me makinë, vdes futbollisti i njohur [FOTO]

Monday, 05 February 2018 09:30
Ai ka ndërruar jetë sot pasi e ka shtypur me makinë një shofer i dehur.

Skandal! Kërkohet që vajzat seksi të largohen nga Formula 1. Të gjithë kundër vendimit [FOTO]

Sunday, 04 February 2018 14:27
Vendimi i Liberty Media për të hequr vajzat bukuroshe që shoqëronin pilotët para garës se Formula 1 apo edhe në…

Chelsea, Conte drejt lamtumirës, e zëvendëson...

Friday, 02 February 2018 14:51
Shtohen gjithnjë e më shumë zërat se trajneri i Chelsea Antonio Conte mund të largohet nga skuadra. Cdo ditë e…

Beteja e madhe e futbollit, Duka dhe Fino deklarata të forta kundër njëri-tjetrit

Thursday, 01 February 2018 23:54
Gara për kreun e FSHF ka hyrë në fazën më të nxehtë, e teksa na ndajnë vetëm pak ditë nga…

Na vjen keq djema! Kjo risi e re e Formula1 nuk do t’ju pëlqejë aspak [FOTO]

Thursday, 01 February 2018 13:41
Formula1 do të vijë ndryshe...

Ditë të zeza për Interin, largime dhe asgjë...

Wednesday, 31 January 2018 15:18
Duket se Inter nuk po kalon aspak ditë të mira jo vetëm me rezultatet por edhe me përbërjen e skuadrës.…

Armando Sadiku futbollisti më i ri i Levantes, surpriza e klubit spanjoll

Wednesday, 31 January 2018 11:04
Tashmë është zyrtare, sulmuesi i Kombëtares Armando Sadiku do të jetë pjesë e një prej kampionateve më të forta në…

Monedha Bitcoin përdoret edhe për blerjen e...

Tuesday, 30 January 2018 19:53
Monedha virtuale bitcoin ka filluar të përdoret në shumë sektorë të ekonomisë. Së fundmi ajo është përdorur për herë të…

Shënoi golin me dorë ndaj Strakoshës, merret vendimi për “baby” Cutrone të Milanit

Tuesday, 30 January 2018 19:21
Edhe pse vetëm 20 vjeç, Patrick Cutrone është golashënuesi më i mirë i Milanit deri tani në këtë sezon, por…

Leo Messi tek ekipi i Beckham? Sulmuesi shton edhe më shumë dyshimet

Tuesday, 30 January 2018 17:24
Messi ka lënë të hapur mundësinë për tu bashkuar më ekipin e David Beckham në SHBA. Sulmuesi i Barcelonës është…

Icardi mban pezull Inter, Lamtumirë do të thotë të rritesh

Tuesday, 30 January 2018 16:42
Kapiteni i Inter Mauro Icardi mban pezull tifozët zikaltër. Në një postim të publikuar në rrjetet sociale ai shkruan ‘ciao…

FSHF, publikohet lista e kandidatëve për Komitetin Ekzekutiv politikanë e biznesmenë

Tuesday, 30 January 2018 16:37
Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar listën me kandidatët për zgjedhjet. Ndërsa më 7 shkurt do të mbahet mbledhja e…