Krenarë për ju! Luiza Gega dhe Izmir Smajlaj shpallen kampionë Ballkani [FOTO]

Saturday, 17 February 2018 19:44
Luiza Gega dhe Izmir Smajlaj kanë rrëmbyer një tjetër trofe ditën e sotme. Ata kanë dalë triumfues në Mitingun Ndërkombëtar…

Trukimet e Skënderbeut, reagon për herë të parë presidenti Ardjan Takaj

Saturday, 17 February 2018 17:45
Në lidhje me njoftimin e UFA-s, për kërcenëimet ndaj inspektorëve që po jetojnë rreth çështjes “Skënderbeu”, ka reaguar me një…

Futbollistët e West Brom nën akuzë nga policia spanjolle, vodhën taksinë e McDonald’s

Friday, 16 February 2018 21:38
Katër lojtarë të West Brom, emrat e të cilëve nuk janë bërë të ditur, ndodhen nën akuzë nga policia spanjolle…

Kërcënohen me jetë inspektorët e UEFA-as nga Skënderbeu? Ekipi korçar reagon zyrtarisht ndaj këtij skandali

Friday, 16 February 2018 19:28
Përmes një deklarate zyrtare në uebsajtin e saj, organi më i lartë futbollistik europian, UEFA ka bërë me dije se…

Pornostarja nxjerrë nga situata klubin Italian të futbollit, bën atë që askush tjetër nuk do ta bënte [FOTO]

Friday, 16 February 2018 16:08
Futbollistet dhe stafi teknik I klubit Italian, Vinçence kishin rreth katër muaj që nuk merrnin pagat.

Mario Balotelli futet në historinë e klubit të Nice

Friday, 16 February 2018 14:23
Mario Balotelli lojtari i Nicës po shkëlqen në fushë por jo vetëm ai gjithashtu ka hyrë në historinë e këtij…

Garës për Mauro Icardin i futet dhe Bayern Munich

Friday, 16 February 2018 14:22
Futbollisti i talentuar i Inter, Mauro Icardi tashmë ka futur në konkurrencë skuadrat Mancherster united, PSGnë, real madrid, dhe Bayern…

Suela Mëhilli skualifikohet nga Lojërat Olimpike

Friday, 16 February 2018 14:21
Përfaqësuesja e Shqipërisë Suela Mëhilli, në disiplinën slalomit special në ski në lojërat olimpike është skulifikuar.Një gabim teknik i kushtoi…

E thjeshtë nga jashtë por madhështore brenda. Ja banesa 20 milionëshe e Aubameyang [FOTO]

Friday, 16 February 2018 13:42
Në momentin që shokët e tij te Arsenal po luanin në Europa League në temperatura nën zero në Suedi, ditën…

Shqipëria me 7 përfaqësues në Kampionatin Europian të Peshëngritjes

Friday, 16 February 2018 12:28
Shtatë sportistë do të përfaqësojnë Shqipërinë në Kampionatin Europian të Peshëngritjes i cili do zhvillohet në Bukuresht dhe do të…

U tha që u përjashtua nga Kupat e Evropës për 10 vite, reagon për herë të parë Skënderbeu [FOTO]

Thursday, 15 February 2018 20:25
Pas publikimit të lajmit për rrezikun që i kanoset Skënderbeut me një pezullim 10-vjeçar dhe gjobë prej një milion eurosh,…

Neymar pjesë e Real Madrid? Ja si qëndron e vërteta [FOTO]

Thursday, 15 February 2018 17:33
Blerja më e shtrenjtë në historinë e futbollit, super talenti brazilian, Neymar u transferua nga Barcelona për tek Paris Saint…