Kylie Jenner pëlqen këngëtaren shqiptare. As Beben, as Ritën dhe as Dua Lipa-n por ... [FOTO]

Sunday, 18 February 2018 14:27
Këngëtaret shqiptare po bëjnë namin në botë... Kjo shqiptare ka rënë në syrin e Kylie Jenner!

Jul Deda për Gentian Zenelaj: Unë përgjigjem për të, ai thotë… [VIDEO]

Sunday, 18 February 2018 13:31
Shumë i diskutuar ka qenë raporti mes Julian Dedës dhe Gentian Zenelaj. Nëse vite më parë ata ishin bashkë në…

‘Të dua Era!’ Moderatori shqiptar tregon sesi dëgjohet SHQIP ‘Bonbon’ i Era Istrefit në mes të Parisit [VIDEO]

Sunday, 18 February 2018 13:01
Era Istrefi është një ndër këngëtaret shqiptare më të famshme në botë dhe ndër ato prej të cilave në duhet…

Jul Deda: Nuk kam marrë akoma përgjigje, ‘Portokallinë’ nuk e shikoj [VIDEO]

Sunday, 18 February 2018 13:00
Një e shtunë plot buzëqeshje dhe rrëfime ishte kjo e kësaj javë në “Një kat më lart”. Moderatori Ermal Peçi…

Sinan Hoxha tregon detajet e natës së Shën Valentinit me Andrrën: Shkuam në hotel u zhveshëm dhe… [FOTO]

Sunday, 18 February 2018 12:17
Si e festuan Shën Valentinin Sinan Hoxha dhe Andrra, jeni kuriozë ta zbuloni? Do thoni me vetë një Shën Valentin…

Një leksion dashurie për Ermal Metën: U ndieva i vogël...

Sunday, 18 February 2018 11:23
Vetëm një javë pasi Ermal Meta dhe Fabrizio Moro fituan festivalin e Sanremo ata janë sërish në qendër të vëmendjes.…

Rita Ora feston pavarësinë e Ukrainës… gafa e ''Daily Mail'' [VIDEO]

Sunday, 18 February 2018 10:06
Koncerti i mbajtur nga Rita Ora në Prishtinë, me rastin e 10-vjetorit të pavarësisë, është komentuar thuajse nga të gjitha…

Pse i ka thënë babai “të të vijë turp”? Kejvina e pyet nëse i pëlqen vajzat, Elvana Gjata i përgjigjet me puthje [FOTO]

Saturday, 17 February 2018 23:01
Prej kohësh tashmë këngëtarja Elvana Gjata po synon tregun ndërkombëtar në muzikë dhe po bashkëpunon me emra të njohur në…

E pyesin ku do jesh i ulur në dasmën e Ronela Hajatit, ja si përgjigjet Young Zerka [FOTO]

Saturday, 17 February 2018 21:58
Po na “plasin” shpirtin, thjesht kolegë apo më shumë se kaq?! 

Pas ndarjes nga biznesmeni shqiptar, Françeska Jaçe del NUDO në plazh dhe flet për lidhjen e re: Ishte shumë i nxehtë...[FOTO]

Saturday, 17 February 2018 21:31
Franceska Jace i lë shumë pak imagjinatës, komplet NUDO në plazhin ekzotik