Aurela Hoxha super ‘hot’, revista spanjolle i dedikon...[FOTO]

Sunday, 18 February 2018 18:59
Revista e njohur spanjolle ka prezantuar modelen shqiptare disa me poza vërtet të nxehta.

Media shqiptare keqkupton Rita Orën! Ja çfarë tha ajo për Dua Lipa-n! [VIDEO]

Sunday, 18 February 2018 18:22
E pranishme së fundmi ne Kosovë, Rita Ora ka qenë qendër të vëmendjes për çdo veprim të sajin. Para fillimit…

Eneda Tarifa me deklaratë si asnjëherë më parë: ‘Ai është një nga njerëzit më të përkushtuar...’[FOTO]

Sunday, 18 February 2018 17:42
Lajmi i ndarjes së këngëtares Eneda Tarifa nga bashkëshorti, ka qenë një nga lajmet më të bujshme dhe më të…

Ben Blushi si drejtor i Top Channel, ja me kë personazh është shfaqur në publik[FOTO]

Sunday, 18 February 2018 16:56
Ish-deputeti i PS-së, Ben Blushi i është rikthyer sërish pasionit të tij të vjetër, pasion me të cilin e nisi…

Me siguri e keni humbur momentin kur Rita Ora takohet me Ledri Vulën. Shikojeni tani! [VIDEO]

Sunday, 18 February 2018 16:55
Rita Ora mbrëmjen e kaluar na bëri të gjithëve krenarë dhe kjo e thënë më plotë gojë!

U tha lart e poshtë se ishte shtatzënë, Xhensila Myrtezaj thotë të vërtetën përpara kamerave, tregon… [FOTO]

Sunday, 18 February 2018 16:50
Shtatzania e Xhensilës u përfol aq shumë saqë u bë kryelajmi i shumë mediave rozë, por mesa duket ajo ka…

Rita Ora u vesh KUQ e ZI, artisti me famë botërore: Dua edhe unë! [FOTO]

Sunday, 18 February 2018 16:10
Rita Ora ka qenë në vëmendjen e të gjithëve ditën e djeshme dhe jo vetë të shqiptarëve. Këngëtarja shqiptare në…

Në Top Channel pas 10 vjetësh, Jul Deda: Kishte ndryshuar, jo për mirë [VIDEO]

Sunday, 18 February 2018 16:07
Julian Deda ishte i ftuari i moderatorit Ermal Peçi në programin “Një kat më lart”. Duke folur për marrëdheniet e…

Luana Vjollca i bëhet ‘ferrë’ Ermal Mamaqit, shihni si tallet këtë herë me të [FOTO]

Sunday, 18 February 2018 15:29
Edhe pse mbaroi konkurrenca mes tyre, Luana i bëhet ‘ferrë’ Mamaqit.

Edhe pse 2 herë mami, këngëtarja shqiptare ''çmend'' me linjat. Ja kush është sekreti i saj [FOTO]

Sunday, 18 February 2018 15:14
Te jesh 2 herë mami dhe të kesh një trup të kalitur dhe seksi është shumë e vështirë dhe e…

''Dua një natë me Neymarin në një ishull të vetmuar'', ja kush është bukuroshja që i ka hedhur ''grepat'' yllit të PSG-së [FOTO]

Sunday, 18 February 2018 15:05
Kush është "bomba" amerikane që do një natë me Neymarin në një ishull të vetmuar? Me siguri I kishit shikuar…

''Qetësoi frustimin seksual''. Juli për Elionën: Ndonjëhërë e shohim edhe ne [VIDEO]

Sunday, 18 February 2018 15:03
Nuk mund të mungonin të qeshurat me Jul Dedën në programin “Një kat më lart”. Përballë çdo pyetje të moderatorit…