Larg pushimeve ekzotike në Bahamas, po tani ku ndodhet Alketa Vejsiu?[FOTO]

Monday, 19 February 2018 09:19
Ndryshe nga shumë që muajin janar mund ta preferojnë për të bërë disa pushime dimërore, nën shoqërinë e bardhësisë së…

Vetëm pak para lindjes, shikoni sesi duket moderatorja shqiptare në festën e ditëlindjes[FOTO]

Monday, 19 February 2018 08:33
Nga shumë persona dhe fansa ajo mund të konsiderohet si një nga moderatoret më simpatike dhe sharmante të showbizz-it shqiptar.

Jeni kuriozë të shikoni sesi dukej Linda Rei më parë? Ja disa foto nga adoleshenca e saj[FOTO]

Monday, 19 February 2018 08:19
Linda Rei fenomeni shqiptar që bëri bujë në opinionin publik pasi ashtu siç e pranoi edhe vetë ndërimin e gjinisë…

Rashel Kolaneci bën këtë ndryshim? Ja e vërteta, e tregon vetë vajza seksi [FOTO]

Sunday, 18 February 2018 23:00
Rashel Kolaneci u bë mjaft e njohur për publikun shqiptar dhe tani të shumtë janë ndjekësit e saj në rrjete…

Emocionon Elvana Gjata me këtë VIDEO: Ne nuk jemi perfekt!

Sunday, 18 February 2018 22:11
Elvana Gjata ka mbyllur mbrëmjen e sotme me një postim mjaft emocionues. Edhe rikthimi i saj ishte plot forcë dhe…

Sa me fat! Pas Kylie Jenner, këngëtarja shqiptare merr edhe pëlqimin e Kim Kardashian [FOTO]

Sunday, 18 February 2018 21:44
Të arrish të fitosh vëmendjen e yjeve të familjes Kardashian-Jenner nuk është pak!

'Jam krenare që jam shqiptare', mediat serbe, kroate dhe boshnjake shkruajnë për Rita Orën[FOTO]

Sunday, 18 February 2018 20:58
Jo vetëm në mediat shqiptare. Edhe në mediat e rajonit koncerti madhështor i Rita Orës në Kosovë ka bërë goxha…

Kim Kardashian nxjerr në shitje rrobat për bamirësi, fansat e gozhdojnë për këtë detaj![FOTO]

Sunday, 18 February 2018 20:20
Kim Kardashian padyshim që ka një garderobë të pasur, dhe falë famës së saj mund të shesë çdo gjë që…

U habitëm! Kejvina Kthella shfaqet me fustan të bardhë, paralajmëron...[FOTO]

Sunday, 18 February 2018 20:00
Bukuroshen Kejvina Kthella u mësuam ta shofim si një ikonë e formave bombastike dhe linjave tepër sensuale femërore.

Sherri mes Rozana Radit dhe Fiorit! Ja cila është arsyeja që i mbajti 6 muaj pa folur mikeshat[FOTO]

Sunday, 18 February 2018 19:20
Në mediet rozë u përfol shumë për faktin se Fiori Dardha dhe Rozana Radi kishin patur një zënkë mes tyre…

Plas sherri mes shqiptarëve dhe serbëve në foton e Dua Lipa-s. Këngëtarja reagon kështu [FOTO]

Sunday, 18 February 2018 19:02
Dua Lipa pa dyshim është një ndër këngëtaret më të famshme në botë dhe për momentin janë shqiptaret ato që…