Ju kishte munguar një pozë seksi nga Oriola Marashi? Modelja godet sërish [FOTO]

Monday, 19 February 2018 14:58
Pas fotos ‘ujë dhe sapun’ që publikoi mamaja e saj, Oriola iu rikthehet sërish pozave të nxehta.

Modelja më e paguar shqiptare… a është kjo femra më e bukur shqiptare edhe pa grim?

Monday, 19 February 2018 14:30
Shpesh herë ka spikatur për format dhe linjat e saj tejet seksi. Pavarësisht se kohët e fundit nuk e kemi…

Beatrix Ramosaj e theu premtimin e bërë [FOTO]

Monday, 19 February 2018 14:12
Beatrix na tregoi se ndoshta ky është premtimi i vetëm që nuk mund të mbajë.

Olsi i BB9 i irrituar në momente krize, Fjorentina e thumbon me lezet[FOTO]

Monday, 19 February 2018 13:51
Big Brother, një kompeticion me shumë histori dashurie, disa të kurorëzuara në lidhje reale, disa të tjera të mbetura në…

Dafina Zeqiri kërkon t’i rikthehet... [FOTO]

Monday, 19 February 2018 13:47
Pasi ka reflektuar me publikimin e kësaj fotoje, ajo është e bindur se duhet t’i rikthehet.

‘Baftas2018’ bën bashkë Rita Orën me Salma Hayek [FOTO]

Monday, 19 February 2018 13:28
Rita Ora nuk di të lodhet.

Blerim Destani na njeh me projektin e radhës [FOTO]

Monday, 19 February 2018 12:48
Aktori Blerim Destani na ka njohur me sukseset e deritanishme të arritura në kinematografi, jashtë kufijve shqiptarë.

Jo më Nicky Minaj, Cardi B është ‘Barbie’ më e re në tregun muzikor [FOTO]

Monday, 19 February 2018 12:33
Të dyja repere, të dyja tepër të pëlqyera dhe tashmë të dyja, bionde.

Robert Berisha vë në siklet Roza Latin [FOTO]

Monday, 19 February 2018 12:19
I ftuari saj special për Shën Valentinin ishte Robert Berisha.

Lori Hoxha shfaqet provokuese me ‘body’ transparent, nxjerr në pah...[FOTO]

Monday, 19 February 2018 11:37
Lori Hoxha është një nga personazhet Vip më të dashur për publikun pasi si një vajzë simpatike na ka treguar…

Kastro Zizo ‘ankohet’ për 10-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, “ Ore, më hiqni një fiksim...”[FOTO]

Monday, 19 February 2018 11:10
Kastro Zizo është një nga Vip-at që njihet për karakterin e tij të drejtëpërdrejtë dhe pa komplekse.

Olta Gixhari paska rënë në dashuri, po fatlumi kush është?[FOTO]

Monday, 19 February 2018 10:42
Një aktore e suksesshme e cila nuk mungon në diskutimet e medieve rozë, por gjithashtu edhe një pjesëtare e showbizz-it…