Do të qeshni me lot! Drini Zeqon se lë rehat lemza “live” gjatë edicionit të lajmeve, mos e humbisni [VIDEO]

Monday, 19 February 2018 20:22
Drini Zeqo është një ndër figurat më të njohura publike të televizionit shqiptar. Moderatori i njohur jep lajmet në Klan…

U tha se ka vdekur Silvester Stallone, revoltohet ashpër vëllai i tij: Ja si qëndron e vërteta [FOTO]

Monday, 19 February 2018 20:18
Ditën e sotme nëpër disa portale të huaja informative, qarkulloi një “fake news” i cili keqinformonte njerëzit. Menjëherë pas këtij…

'Vuaj nga ankthi!' Habit Lori Hoxha, shihni çfarë e shqetëson yllin e Top Media-s [FOTO]

Monday, 19 February 2018 20:06
Lori Hoxha mund të themi pa frikë se është ndër blogeret më të famshme shqiptare dhe më të pëlqyera. Trashëgimtarja…

Pasi doli NUDO në plazh, ish-banorja e Big Brother ju prezanton me shtëpinë e Vin Diesel [FOTO]

Monday, 19 February 2018 19:02
Në këto ditë të ftohta dimri, modelja e njohur shqiptare ka zgjedhur të relaksohet në një nga vendet më ekzotike…

Elvana Gjata poston videon kur flet SHQIP, këngëtarja me famë botërore i lë këtë koment [FOTO]

Monday, 19 February 2018 19:00
Shihni komentin e këngëtares me famë botërore për Elvana Gjatën…

Shihni si duket Oriola Marashi pa ‘make-up’. Vetëm ujë dhe sapun! [FOTO]

Monday, 19 February 2018 18:38
Nëse nuk e keni parë ende... shuani kuriozitetin!

Fejohet Stresi! Shihni foton teksa shkëmben unazat me dashurinë e jetës [FOTO]

Monday, 19 February 2018 17:28
Stresi ka qene gjithmonë ne fokusin e medias. U përfol shume lidhja e tij me bukuroshen Kejsi. Edhe kur ka…

''Shif me sy e plas me zemër'', Demi Rose provokon me foto ''hot'' nga plazhi [FOTO]

Monday, 19 February 2018 16:51
Format e saj të bëshme dhe pamja e saj tërheqëse e kanë vënë shpesh në qendër të vëmendjes dhe komenteve…

Moderatorja shqiptare i dërgoi burrit 118 mesazhe njëri pas tjetrit, përgjigja e tij do iu shkri së qeshuri [FOTO]

Monday, 19 February 2018 16:48
"Një ditë i kam dërguar pa ekzagjerim 118 mesazhe dhe pas mesazhit të 118 përgjigja e tij ishte...”, mesa duket…

Bes Kallaku tremb turistet në Milano [VIDEO]

Monday, 19 February 2018 16:21
Besi dhe Xhensila aktualisht ndodhen në Milano.

Pas Encës, Noizy-t dhe Luanës edhe ky shqiptar arrin 1 milion ndjekës në Instagram [FOTO]

Monday, 19 February 2018 16:05
Fama e artistëve shqiptarë sa vjen dhe po rritet edhe më shumë…

U përfol se janë ndarë prej disa muajsh! Luana kapet ''mat'' me të dashurin poshtë shtëpisë [FOTO]

Monday, 19 February 2018 15:56
U përfol se janë ndarë prej disa muajsh, por Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj duket se janë më të bashkuar…