Pasi ironizoi Rita Orën për veshjen, Dua Lipa mburret me suksesin e ‘IDGF’ [FOTO]

Tuesday, 20 February 2018 10:11
Marrëdhënia e saj jo e mirë me Rita Orën u vërtetua edhe me postimin e fotos së djeshme nga Dua…

Jo dhe aq mister! Prezantuesi i ‘Aldo Morning Show’ tregon dhuratën për 45-vjetorin[FOTO]

Tuesday, 20 February 2018 09:42
Një personazh tipik i cili ndryshe nga shumë personazhe të ekranit nuk preferon të shfaq veten në hapësirat e rrjeteve…

Ky urim i Chris Brown për ditëlindjen e Rihannas, është gjeja më e ëmbël që keni parë sot [FOTO]

Tuesday, 20 February 2018 09:21
Chris Brown sapo na tregoi edhe njëherë se dashuria e parë nuk harrohet.

Bobo! E papritur, këngëtari shqiptar në prangat e Forcave Speciale[VIDEO]

Tuesday, 20 February 2018 08:51
Dasma e cila i dha fund çapkënërive të dashurisë i kushtoi goxha vëmendje nga publiku dhe mediat rozë këngëtarit Besnik…

Sot është një nga vajzat më seksi por a e kishit parë sesi duket pa make-up dhe me flokë rozë?[FOTO]

Tuesday, 20 February 2018 08:39
Është një nga vajzat më trendi të showbizz-it shqiptar e komentuar për jetën e saj mes luksit.

Fansi kapet pas këtij detaji në videon “HOT” të Rashelit me bikini, ja si e ironizon ajo [FOTO / VIDEO]

Monday, 19 February 2018 23:43
Ajo është një nga vajzat më seksi të ekranit shqiptar, fama e së cilës u rrit shumë shpejt që në…

Luana shfaqet shumë SEKSI në këtë foto, por shihni si e quan veten [FOTO]

Monday, 19 February 2018 22:13
Luana ka plotësisht të drejtë!

Ermal Mamaqi “u tall” në emision me të kur kishte të ftuar Elvanën, kundërpërgjigjet Besmir Metani: Ermal je...[FOTO]

Monday, 19 February 2018 21:52
Të shtunën në “Xing me Ermalin” ishte e ftuar Elvana Gjata. Ermali ndër të tjera përmendi dhe faktin se Elvana…

E akuzojnë se kopjon “Ellen DeGeneres”, Roza Lati ju “mbyll gojën” me këtë përgjigje [FOTO]

Monday, 19 February 2018 21:15
Ajo është sa e drejtpërdrejtë aq edhe pa komplekse. Roza Lati është një nga moderatoret më të pëlqyera në vendin…

U tha lart e poshtë se ishte në një lidhje me Noizyn! Rike Roçi tregon të vërtetën [FOTO]

Monday, 19 February 2018 20:49
Rike Roçi, ish-banorja e Big Brother, padyshim është një ndër femrat shqiptare më seksi, asetet e saj të bëjnë të…

E njohët? Sot kjo shqiptare është sozi e Kendall Jenner [FOTO]

Monday, 19 February 2018 20:46
Një ndër femrat më me influencë në media është Kendall Jenner. Shumë vajza e shohin edhe si inspirim përsa i…