Dasmë në familjen Bieber, Selena bashkë me Justinin drejtohen për në ishullin…

Tuesday, 20 February 2018 18:00
Një nga çiftet më të përfolura të showbizit pas ndarjes dhe ribashkimit të tyre kanë udhëtuar këtë fundjavë në një…

Mbrojti Era Istrefin, Labinot Tahiri ofendohet nga komentuesja [FOTO]

Tuesday, 20 February 2018 16:02
Mospërfshirja e Era Istrefit në logon e re për 10 vjetorin e Pavarësësi së Kosovës, ku shkruhej: ‘Bac, çikat na…

Albert Dumani feston ditëlindjen, zbuloni sa vjeç mbush [FOTO]

Tuesday, 20 February 2018 15:26
Së fundmi, Albert Dumani ishte i ftuar në emisionin ‘Rudina’ ku kryesisht foli rreth përfundimit të një prej serialeve indiane…

Oriola Marashi nxjerr bllof Noizy-n, reperi ia kthen keq: Mirë, mbylle ... [FOTO]

Tuesday, 20 February 2018 15:09
Oriola Marashi ka kohë që është bërë pjesë e labelit OTR. Ajo njihet edhe për miqësinë e madhe që ka…

Pasi bënë publike fejesën, Stresi dhe Keisi kapen mat duke ikur... [FOTO]

Tuesday, 20 February 2018 14:48
Padyshim fejesa e tij e papritur bëri shumë zhurmë mediatike, askujt nuk ia priste mendja që reperi i njohur shqiptarë…

Rozana Radi merr vendimin drastik [FOTO]

Tuesday, 20 February 2018 13:45
Ajo është goxha aktive në media edhe për shkak të angazhimit me emisionin investigativ ‘Boom’.

U ndanë? Këngëtari i huaj reagon ndaj lajmeve që e ndanë nga e dashura [FOTO]

Tuesday, 20 February 2018 13:16
Ditët e fundit po qarkullonin lajmet se këngëtari Liam Payne ishte ndarë me të dashurën pas problemeve që kishin patur.

Aktorja e njohur botërore dhuron 1 milionë paund kundër ngacmimeve seksuale [FOTO]

Tuesday, 20 February 2018 13:04
Skandalet seksuale në Hollywood, u bënë jo vetëm tema e diskutimeve por edhe e eventeve të mëdha.

Xhensila shtatzënë, mbulon barkun e rrumbullakosur [FOTO]

Tuesday, 20 February 2018 12:12
Lajmi mbi shtatzëninë e saj u bë kryefjala e mediave.

Alar Band, i nxjerrin të palarat Eva Alikajt në emision [FOTO]

Tuesday, 20 February 2018 12:01
Alar Band kanë qenë të ftuar në emisionin "Chaud Patate" në NRG radio.

Dafina ‘ndez’ Instagramin, zhvishet dhe mban gjoksin me duar [FOTO]

Tuesday, 20 February 2018 11:20
Pas një mungese të gjatë me postime hot, Dafina sapo e publikoi një të tillë në Instagramin e saj.

Majlinda bëhet nuse, çfarë do mendojë Majk për këtë?

Tuesday, 20 February 2018 10:21
Edhe pse të ndarë që kur ajo ishte shatzënë, reperi Majk dhe ish e dashura e tij Majlinda, vazhdonin të…