Ilir Shaqiri kërkon “një t’thithme”

Saturday, 23 January 2016 13:05
 Disa vese vështirë se mund t’i thyesh kështu si pa të keq.

Njihuni me të dashurën e re të Tyga, një kopje e Kylie Jenner!

Saturday, 23 January 2016 11:59
Kylie ka më shumë se një arsye...për të qenë xheloze për veten e saj!

Trimi zgjedh ndërmjet Kidës dhe Samantës

Friday, 22 January 2016 17:23
I ftuar sot në FUN Day për të promovuar klipin e tij të fundit, "Kur Don Ti", Trimi, një prej…

Amerikanët, të çmendur pas Era Istrefit!

Friday, 22 January 2016 14:58
Kënga e saj më re, e titulluar “BonBon”, është kthyer në një hit të menjëhershëm dhe mund ta dëgjojmë praktikisht…

Rrëfimi tronditës i Tom Hardy: Do të kisha shitur mamanë time për pak kokainë

Friday, 22 January 2016 14:24
Ai tashmë është “djali i keq” më i kërkuar në Hollywood për rolet e tij si antagonist që po i…

Kush e mbështet Linda Halimin?

Friday, 22 January 2016 13:00
Linda halimi është bërë pjesë e këtij seti fotosh me fotografin Fadil Berisha.

Ylli i One Direction bëhet prind

Friday, 22 January 2016 12:21
Pas zërave të panumërt për ndarje të grupit duket se skandalet thjesht nuk duan të ndahen nga One Direction.

Albana Osmani shfaqet “si kafshë”

Friday, 22 January 2016 12:18
E keni parasysh atë momentin kur shiheni në pasqyrë dhe ju pëlqen shumë vetja?

Çfarë është Sizzurp, pija që mund t’i kushtojë jetën reperit Lil Wayne

Friday, 22 January 2016 11:44
Pavarësisht se gati humbi jetën 3 vjet më parë, Lil Wayne i është kthyer zakoneve të vjetra.

Ariana Grande: Do ta ndryshoj Shën Valentinin për të gjithë!

Friday, 22 January 2016 11:12
Nuk mund të quhet Shën Valentin nëse personazhet e famshëm nuk “fusin pak hundët” në të.

J.Lo zbret Britney Spears nga froni!

Friday, 22 January 2016 10:55
Është luftë e vazhdueshme në industrinë e muzikës dhe që dikush të triumfojë, dikush tjetër duhet të zbresë në vend…

Miley Cyrus dhe Chris Hemsworth e bëjnë zyrtare!

Friday, 22 January 2016 10:36
Me veshje brenda normales, flokë më të zgjatur, unazë me diamant në gisht, duket se Miley Cyrus po kthehet në…