Plas sherri! Rezarta Shkurta i nxjerr të palarat Dalina Buzit: Je askushi, ti qaje se burri nuk ta linte...[FOTO]

Tuesday, 20 February 2018 22:42
Rezarta Shkurta, bashkëshortja e nipit të Enver Hoxhës, ka postuar një foto e cila është kthyer në një mollë sherri…

Wow! Shihni si e quan Enca, reperen Cardi B në SHQIP [FOTO]

Tuesday, 20 February 2018 22:18
Enca është padyshim ndër këngëtaret më me influencë në botën e showbiz-it shqiptar. Ndërsa nëse flasim për tregun ndërkombëtar është…

S'ka më dyshime! Meqë donit prova, Arbana Osmani sapo na tregoi se Xhensila është shtatzënë [FOTO]

Tuesday, 20 February 2018 21:33
Xhensila Myrtezaj është ndër këngëtaret më të famshme dhe të pëlqyera shqiptare. Së fundmi ajo është përfolur shumë për mundësinë…

Fansat duan ta bëjnë kryeministre të Shqipërisë, shihni si përgjigjet Rashel Kolaneci [FOTO]

Tuesday, 20 February 2018 21:19
“Asgjë e bukur s’kërkon vëmendje”

“Ti më pëlqen shumë”, Elvana Gjata e puthi në emision, flet për herë të parë Kejvina [FOTO]

Tuesday, 20 February 2018 20:18
Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në showbizin shqiptar që pas daljes për herë të…

Albana Osmani ka një kërkesë për Ledrin, reperi i përgjigjet kështu [FOTO]

Tuesday, 20 February 2018 20:05
Ajo është padiskutim një nga femrat më të bukura të ekranit shqiptar dhe njëkohësisht shumë e dashur për publikun. Në…

Ema Andrea shijon dashurinë e re, kapet mat duke u puthur me piktorin [FOTO]

Tuesday, 20 February 2018 19:22
Mesa duket çifti është shumë i dashuruar dhe i përkushtuar ndaj njëri-tjetrit dhe nuk ju bën përshtypje se ku ndodhen…

Turi na tregoi se është bashkëshorti perfekt, ja si ia kthen Orinda: Po qahesh ti se...[FOTO]

Tuesday, 20 February 2018 19:21
Prej vitesh të dashuruar dhe vitin e kaluar vendosën ta kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë. Madje Turi dhe Orinda…

Mes nostalgjise, Bes Kallaku thirrje për shitjen e detit, videoja e publikuar nga Xhensila do iu shkri së qeshuri [VIDEO]

Tuesday, 20 February 2018 18:37
Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj janë një ndër çiftet më të komentuar në showbizin shqiptar. Së fundmi ata janë vendosur…

Sa me fat! Futbollisti shqiptar merr këtë dhuratë speciale nga Neymar [FOTO]

Tuesday, 20 February 2018 18:24
Nuk ndodh shpesh të marrësh dhuratë nga Neymar!

''E mrekullueshme që të ktheheshim nga të vdekurit''!Pasi e bënë të vdekur, Sylvester Stallone reagon për herë të parë

Tuesday, 20 February 2018 18:07
Aktori i famshëm Sylvester Stallone përdori Instagramin e tij për të provuar se ishte akoma gjallë duke ndarë me ndjekësit…