Modelja e njohur pozon nudo, ja dedikon këtij personi[FOTO]

Mar 22, 2018

Provokuese, elegante dhe shumë seksi.

Keto janë tre nga epitetet dhe jo vetëm që mund të përdorim kur flasim për modelen Emily Ratajkowski.

Postimet e nxehta në Instagram i kanë dhënë luksin modeles që të marrë të gjithë vëmendjen e fansave dhe medieve rozë.

Mesa duket modelja po e shijonë në maksimum martesën me Sebastian Bear-McClard dhe sipas asaj që ka treguar me postimin e fundit ajo bën gjithçka për partnerin e saj.

Emily ka postuar një foto në Instagramin e saj ku shfaqet tërësisht e zhveshur, duke mbuluar me dorë gjoksin e saj.

“Duke pozuar për bashkëshortin tim”, shkruan Emily Ratajkowski në postimin e saj.

xdgfr_w34.PNG

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll