Sa emër i bukur dhe i veçantë! Më në fund zbulohet emri që Ami dhe Ermali i kanë vendosur vogëlushes së tyre

Mar 19, 2018

U bë një ndër bebet me të famshme në Shqipëri menjëherë pas lindjes, vetëm pak orë pasi lindi, theu edhe rekordin e fotos më të pëlqyer shqiptare në Instagram.

Bëhet fjalë për vajzën e Ermal Mamaqit dhe Amada Toskës, një vajzë e cila gëzon shëndet të plotë edhe pse u bë mjaft e famshme, çifti nuk preferoi që emrin e vogëlushes ta bënin publik.

Mesa duket dhe kësaj dileme i erdhi fundi! Burime për Kidstime.al, tregojnë se çifti para se të vendosnin emrin e vajzës kishin menduar të bënin një bashkim emrash, por mesa duket ata nuk kanë rënë dakord dhe në fund kanë vendosur që emri i saj të jetë Sia, një emër i shkurtër dhe mjaft i veçantë.

640-0-5aa8402754f54-1300x1100-300x254.png

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll