Tha në këngën e tij, ''seksi si Nora e bukur si Era...''! Ja çfarë e lidh Noizy-n me Nora Istrefin [FOTO]

Mar 17, 2018

Janë dy personazhe shumë të talentuar dhe padyshim ky talent dhe puna e përkushtuar e tyre kanë bërë që Nora dhe Noizy të jenë shumë të famshëm dhe të pëlqyer për publikun shqiptar.

Siç bën të ditur "Prive", Noizyn dhe Nora Istrefin së shpejti do i shohim me një bashkëpunim.

Kënga është ritmike, është shkruar nga Noizy dhe videoklipi do të realizohet së shpejti. Ky bashkëpunim i parë i dyshes do të publikohet muajin tjetër dhe me siguri do jetë një hit.

-640-0-5aad703d0e4b3.jpg

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll