U përfol për shtatzëninë, Xhensila Myrtezaj na zbulon gjininë e fëmijës? Detaji sapo na bëri kuriozë [FOTO]

Mar 14, 2018

Xhensila Myrtezaj është ndër artistet shqiptare më të famshme dhe të pëlqyera. Së fundmi ajo është përfolur shumë për mundësinë se është shtatzënë. Madje thuhet se ajo është në muajin e pestë të shtatzënisë por as Xhenila as Besi nuk kanë pohuar asnjeherë këtë gjë por edhe nuk e kanë mohuar.

‘Gjithmonë e kam parë veten nënë të një vajze si fillim, dhe uroj që në të ardhmen të jetë kështu’, - u shpreh Xhensila në një intervistë edhe si duket dalëngadalë po na bën të nenkuptojme të vërtetën. Këtë herë me anë të një postimi në Insta Story, një foto të thonjve të sapo bërë na ben te dyshojmv se është duke treguar edhe gjinine e femijes, duke marrë parasysh si shumë personazhe VIP të huaj kanë përdorur këto sinjale në momente të tilla. Meqënese ka zgjedhur ngjyrën ‘pink’ dhe detajet me fjongo mendohet se foshnja do të jetë vajzë. Por si duket konfirmimi i lajmit shumë shpejt pritet të bëhet./intv.al/

c976f5eb-398b-4e6c-95ca-aa983fde35ab.jpg

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll