Këngëtarja shqiptare ndez Instagramin me poza lakuriq [FOTO]

Mar 13, 2018

Ngjan sikur janë në një rivalitet të heshur me njëra-tjetrën.

Vajzat e ekranit po i shohim gjithnjë e më tepër në poza provokuese, madje ka edhe nga ato që surprizojnë.

Këngëtarja, aktorja dhe fituesja e "X Factor Albania", Sheila Haxhiraj është e fundit që tërheq vëmendjen me fotot e fundit. Provokuese dhe shumë seksi, ajo ka lënë përshtypje se nuk ka veshur fare të brendshme.

Ajo që vihet re është se Sheila ka fshirë të gjitha postimet e deri tanshme duke i zëvëndësuar ato me fotot seksi.

-640-0-5aa7dafee0b3c.jpg

-640-0-5aa7db07b55e9.jpg

-640-0-5aa7daffc66ce.jpg

-640-0-5aa7db09ee0ac.png

 

-640-0-5aa7db9b8e5be.jpg

 

-640-0-5aa7db01b011d.jpg

-640-0-5aa7db00d8cda.jpg

-640-0-5aa7db0701c31.jpg