Çmendet rrjeti, Loredana e dashura e Mozzik me kancer?! Çfarë po ndodhë! [VIDEO/FOTO]

Mar 11, 2018

E dashura e Mozzik, Loredana Zefi është e sëmurë me kancer?

Kjo është e vërteta që paraqitet në profilet e faqeve të ndryshme turke në instagram, shkruan intv.al

Shkak për këtë keqkuptim, shkrun intv.al, është bërë një video e postuar nga çifti ku modeli i flokëve të Loredanës ka bërë të mendojë njerëzit se ajo është pa flokë dhe e diagnostikuar me kancer.

Ka mjaftuar veç kaq që marrëdhënia e tyre të kthehet në një shembull dhe në një 'couple goals" që i dashuri nuk e braktisë dashurinë e tij pavarësisht se ajo që është me "kancer".

Megjithatë fansat e çiftit simpatik e dinë që nuk është e vërtet dhe kjo është thjeshtë një keqkuptim dhe mos informim siç duhet./intv.al/

 

 

 

 

fsd.jpg