Më sensuale se kaq, nuk e kishit parë Armina Mevlanin [FOTO/VIDEO]

Feb 21, 2018

Emri i saj është mjaft i lakuar në mediat sociale dhe në portale gjithashtu.

Armina Mevlani këtë herë na ka befasuar me postimet e bëra së fundmi në Instastorie. Blogerja na ka treguar se po vjen me diçka të re, i cili duket të jetë një set i ri fotosh. Por nëse deri tani e keni parë si imazhin perfekt të një fashionista, këtë herë Armina do të vijë mjaft sensuale: e zhveshur, poshtë çarçafëve të bardhë.

tyjyju.jpg