HAHA! Ky detaj nxjerr bllof Elvana Gjatën tek dokumentari i 3EP. Mos e humbisni! [FOTO]

Feb 16, 2018

Me siguri e keni humbur! Do qeshni edhe ju...

Elvana Gjata u rikthye fuqishëm ketë herë pasi dha koncertin prive per ditëlindjen e saj ne date 3 Shkurt. Ky koncert u pasua edhe me nje dokumentar ku shfaqej këngëtarja dhe ekipi i saj teksa përgatiteshin per koncertin. Gjata ka qenë në qendër të vëmendjes këto ditë dhe dokumentari qe solli per publikun shqiptar u përfol shume.

Në këtë dokumentar Elvana prezantoi edhe mamin e saj. Në një ndër ditët para koncertit, pjesa ku e ëma kishte gatuar për të mori vëmendje pasi Ela (siç e thërrasin miqtë e saj) shihej shumë e thjeshtë si çdo kush. Por intv.al ka kapur një detaj vërtet interesant në kohën e drekës, ku u tha se kishte gatuar mami i këngëtares. Nëse e keni parë vetëm një herë nuk do e shihnit detajin por në planin e parë kur e ëma shtron mbulesën e tavolinës, mbrapa shihen gatimet e porositura nga jashtë. Më pas në planin e dytë kur vjen Elvana, çdo gjë është gati dhe Elvana po provon “gatimet” e mamit. Në foton më poshtë do e kuptoni akoma më mirë. Ehh, fërgesa e 'djeshme' shihet të jetë e çastit./intv.al/

bllof_1.jpg

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll