U nda nga Faton Shoshi? Era Istrefi na habiti të gjithëve me këtë veprim [FOTO]

Feb 14, 2018

Faton Shoshi dhe Era Istrefi kanë qenë ndër dyshet më të përfolura ne media.Ata vazhdojne te përfliten shume por tani po fliten për jetën e tyre personale dhe jo si çift. U bë publike ndarja e tyre nga vetë Faton Shoshi, por ai tregoi se marrëdhëniet mes tyre vazhdojnë të jenë të mira. Por më pas u pa se dyshja hoqën njëri-tjetrin nga ‘follow’ në Insta dhe u mendua se shkak ishin daljet e shumta të Fatonit me vajzat e showbiz-it shqiptar por ishte thjesht një aludim, shkruan intv.al

8c0c6a0e-f3e9-44d6-8a24-ced67e128e73.jpg

Diten e djeshme u fol se dyshja ishin parë të drekonin bashkë por nuk u arrit të sigurohej asnjë foto. Se fundmi, Era na ka habitur të gjithëve pasi la të kuptohet një rikëthim me Shoshi, pasi i ka bërë sërish ‘follow’ në Instagram. Nuk dihet nëse janë sërish çift por duket se marrëdhënia e tyre u rregullua./intv.al/

era_follow_faton.jpg