Maluma pëlqen edhe këtë këngëtare shqiptare: Jo, Bebe Rexha! [FOTO]

Feb 14, 2018

Shumë vajza me siguri do donin të ishin në vendin e kësaj shqiptareje…

Maluma është një ndër personazhet më IN të momenitit dhe çdo këngë që ai është pjesë bëhet padiskutim HIT. Në median ndërkombëtare më shumë atë latine u përfol shumë se Maluma mund të ishte i lidhur me këngëtaren dibrane, Bebe Rexha, por kjo ende nuk dihet nëse mund të jetë e vërtetë. Deri më tani ai në Instagram ndjek vetëm Beben por së fundmi ka bërë një ‘xhiro’ edhe nga profili i këngëtares shqiptare me famë botërore, Dua Lipa-s, shkruan intv.al. Maluma ka pëlqyer postimin e Duas kur ishte e ftuar në “The Ellen Show”. Ehh, sa mire do ishte një bashkëpunim me një ndër vajzat shqiptare por ku i dihet, mbase edhe ndodh./intv.al/  

dbb8422c-071b-4b6b-b085-c703743e43fe.jpg