Alban Skënderaj iu kërkon sërish falje fansave, këtë herë për... [FOTO]

Jan 18, 2018

Alban Skënderaj është detyruar t’iu kërkojë sërish falje fansave dhe ndejkësve të tij.

Me anë të disa postimeve të bëra në Instastorie, këngëtari ka lajmëruar se për shkak të një përplasje datatsh me Pallatin e Kongreseve dhe atë të Orkestrës së RTSH-së, koncerti ‘Hapësira e një ëndrre, do të mbahet me 2 mars. Në vazhdim të postimit Albani shpjegon edhe blerjen e biletave.

rtdty.png