Dua Lipa bën ‘namin’ me ‘’IDGAF”, shihni sa milion klikime ka vetëm në 4 ditë [VIDEO]

Jan 16, 2018

Ishte ‘New Rules’ kënga e cila e bëri të famshme në gjithë botën dhe të njohur për këdo që dashuron muzikën. Dua Lipa tashmë po bën ‘namin’ me këngën e re ‘’IDGAF”, ndryshe “I don’t give a fu*k”. Që në ditën e parë të lançimit Dua arriti 1 milion në pak orë dhe në dy ditë 10 milion klikime. Gjithashtu arritje e madhe për Lipa-n ishte se arriti të bëhej e #1  në Trendings në YouTube. Sukses pas suksesi, shqiptarja e njohur thyen rekordin e saj në 4 ditë 20 milion shikime dhe ndjekësit në platformën YouTube  po rriten dita-ditës./intv.al/

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll