Flasin faktet! ‘Bonbon’ rendit Era Istrefin më lart se Rita Orën në rang botëror [FOTO/VIDEO]

Jan 16, 2018

Shqipëria më krenare se kurrë! Shqiptarët po bëjnë namin në botë...

Era Istrefi është një ndër këngëtaret më të pëlqyera shqiptare dhe kjo nuk diskutohet. Shumë fakte e tregojnë këtë gjë por bileta e Erës për të arritur suksesin e sotëm është “Bonbon”. Kjo këngë ka thyer rekorde dhe tani ka mbi 511 milion shikime në YouTube, gjithashtu intv.al ju tregon se në ditë merr reth 600 mijë shikime por edhe më shumë. ‘Bonbon’ rendit Era Istrefin në vendin e 71 si artistja femër për shkak klikimeve të shumta. Përsa i përket pëlqimeve të videoklipit renditet në vendin e 239-të me 2,627,509, shkruan intv.al. Më poshtë do mund të shihni edhe fotot ku tregojnë statistikat e YouTube në rank botëror. Ndërsa Dua Lipa është në vendin e 33 ndërsa Rita Ora shihet në vendin 78 me këngën ‘Black Widow’ në bashkëpunim me Iggy Azalea-n./intv.al/ 

era_rita.jpg

 

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll