Luana Vjollca poston foto HOT në bikini, por i dashuri Krenar Çoçaj ka disa fjalë për të [FOTO]

Oct 08, 2017

Shikoni komentin e Krenarit kur sheh këtë foto të Luanës në bikini…

Po bën shumë kohë që moderatorja e njohur, Luana Vjollca është në një lidhje dashurie dhe se ishte ai që e shoqëroi edhe në dasmën e motrës së saj, Marinës. Krenar Çoçaj është mashkulli që ka bërë për vete moderatoren Vjollca dhe anasjelltas Luana atë. Edhe pse Luana dhe Krenari nuk janë prononcuar ne media si të lidhur, këtë gjë e dinë të gjithë vetëm se Luana dëshiron që disa gjëra të ngelen vërtet private edhe pse vështirë të ndodh kjo gjë. Luana është shumë e lidhur me motrën e saj, Marinën dhe këtë herë përsëri ka treguar se do të jenë së bashku kudo pasi ajo tashmë ndodhet në Xhamajka bashkë me çiftin Selimi-Vjollca. Nuk dihet nëse edhe Krenari ndodhet me ta por ajo që bëri përshtypje ishte komenti i këtij të fundit tek fotoja e postuar e Luanës në Insta. "Byrek i ëmbël me mollë", mbishkruan Luana krahas fotos por Krenarit duket se ka një tjetër përshkrim për foton,: "Bombë shpërthyese do i përshtatej më shumë përshkrimit të kësaj fotoje. Kjo është fotoja e preferuar e imja", komenton Krenari./intv.al/

luiii.jpg

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll