E akuzon për PHOTOSHOP, Oriola Marashi ‘degjeneron’ fansin. Reagon Rasheli: 'E kam parë pa këtë fustanin dhe ...' [FOTO]

Saturday, 21 April 2018 23:50
Postimi i fundit i Oriola Marashit ka patur shumë komente. Të shumtë janë ata që e akuzuan se ka përdorur…

Çmenden fansat! Avicii u nda nga jeta, nuk do ju besohet ç’ndodhi me INSTAGRAM-in e tij! [FOTO]

Saturday, 21 April 2018 23:33
Këtë të premte u nda nga jeta në moshën 28 vjeçare DJ me famë botërore, Tim Bergling, i njohur me…

Gjiko i shkoi në shtëpi ta rrihte me ''papuqe Gucci'', Blunt tregon momentin. Tani dyshja sulmojnë keq Encën [FOTO]

Saturday, 21 April 2018 23:20
Një përplasje e madhe nisi mes reperave të njohur kosovarë. Ishin dyshja Dj Blunt dhe Real 1 ata që e…

Upss! Për pak i dalin të gjitha në shesh! Oriola Marashi ‘çmend’ rrjetin me foton nga Barcelona krah këtij mashkulli [FOTO]

Saturday, 21 April 2018 23:09
Deri më tani Oriola Marashi ka treguar se di të rrëmbej vëmendjen e mediave mjaft mirë. Çdo paraqitje e saj…

''U bë një paçavure e madhe!'' Roza Lati tregon përplasjen me Noizy-n. Ka dy fjalë për t'i thënë: Problematik dhe i luahatshëm ... [FOTO]

Saturday, 21 April 2018 22:48
Ajo është një nga moderatoret më të preferuara të publikut shqiptar. E ftuar në “Thumb” Roza Lati ka treguar momentin…

‘A të gjeti Tolgahan të virgjër?’ Kejvina e pyet TROÇ fare Almeda Abazin, shihni reagimin e saj [FOTO]

Saturday, 21 April 2018 21:59
Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayışman kanë një bazë fansash shumë të madhe edhe në Shqipëri dhe në Turqi. Ata janë…

Ow? Encën e ka marrë malli për Noizy-n? Ky postim na bëri të dyshojmë. Shiheni tani pasi FOTOJA është fshirë

Saturday, 21 April 2018 21:30
Enca dhe Noizy kanë qenë dyshja më e njohur e showbiz-it shqiptar. Tashmë secili po ndjek karrierën individuale, pas largimit…

Upss, i ka dalë thithka? Kejvina na e fshehu foton me gjoksin jashtë por e nxjerrin zbuluar! Mund ta shihni këtu [FOTO]

Saturday, 21 April 2018 20:58
Kejvina Kthella është shndërruar në një personazh shumë të komentuar në median online dhe në rrjete sociale. Bukuroshja e showbiz-it…

‘’R.I.P!’’ Avicii tronditi botën me vdekjen e tij të parakohshme, pas Rita Ora-s edhe Dua Lipa e Bebe Rexha japin lamtumirën DJ [FOTO]

Saturday, 21 April 2018 20:34
Lajmi se u nda nga jeta DJ dhe producenti i famshëm në të gjithë botën, Avicii ka tronditur të gjithë…

Çfarë ndodhi? Alesia Noka single? [VIDEO]

Saturday, 21 April 2018 20:07
Kurioziteti për jetën personale të vajzave të ekranit është gjithmonë i madh. E ftuar në “Një kat më lart’ modelja…

Po të jesh idiote, edhe ndodh! Më kë e ka Alesia? [VIDEO]

Saturday, 21 April 2018 19:14
Mediat rozë janë mbushur kohët e fundit me deklarata të ndryshme nga modelet në vend për ngacmimet seksuale gjatë punës…
radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll