Fun Day/ Sipas publikut fituesi i “Kënga Magjike 2017” është ... [FOTO]

Friday, 08 December 2017 23:41
Ky vit është plot HITE por publiku zgjedh të preferuarin…. Sipas publikut fituesi i “Kenga Magjike 2017” është ...

Ledri Vula baba? I bëri të gjithë të dyshojnë me këtë foto [FOTO]

Friday, 08 December 2017 10:05
Edhe pse është treguar gjithnjë i rezervuar për jetën e tij personale, sërish Ledri Vula ka qenë shpesh në qendër…

Një sheik si Capital T dhe një boss si Mc Kresha publikojnë ‘’Numra’’ [VIDEO]

Wednesday, 06 December 2017 23:11
Pas Noizyt dhe Ledri Vulës edhe dyshja e reperëve publikojnë ‘’Numra’’…

Pas Noizy-t dhe Ledrit, edhe 2 reperat e njohur shqiptarë sjellin sot këtë bashkëpunim [FOTO]

Wednesday, 06 December 2017 12:24
Si duket bashkëpunimi mes Noizy-t  dhe Ledrit, frymëzoi edhe reperat e tjerë shqiptarë që të sjellin bashkëpunimin e radhës.

Vdes këngëtari i njohur, nuk mundi ta mposhtë sëmundjen e kancerit [FOTO]

Wednesday, 06 December 2017 11:37
Ka vdekur në moshën 74 vjeçare këngëtari i muzikës rock në Francë, Jahnny Hallyday.

Albumi i ri i Eminem, bën bashkë yjet e muzikës[FOTO]

Wednesday, 06 December 2017 10:52
Reperi Eminem së fundmi me anë të të një postimi në llogarinë e tij në Instagram ka bërë publike listën…

Prestigjiozja TIME shpall 10 këngët e vitit 2017: Triumfuese kjo shqiptare [VIDEO]

Tuesday, 05 December 2017 15:26
Pa fund këngë të suksesshme por në vendin e parë shpallet kjo shqiptare...

Wow! Në listën e 50 këngëve më të mira të vitit është edhe kjo këngëtare shqiptare [FOTO]

Sunday, 03 December 2017 19:12
Dalëngadalë 2017-ës po i vjen fundi dhe si në çdo fushë edhe në muzikë bëhen disa bilance të cilat nxjerrin…

Dhurata Dora publikon videoklipin e ri, shikoni ç’mendim ka Kida [FOTO]

Friday, 01 December 2017 22:31
Çfarë marrëdhënie kanë vajzat e e njohura për njëra-tjetrën? Po ju e dinit?

Ed Sheeran në bashkëpunim me Beyonce-n sjellin për publikun...[FOTO]

Friday, 01 December 2017 08:07
Ed Sheeran ka njoftuar për publikun se do të publikojë remixin “Perfect” në bashkëpunim me yllin amerikan, Beyonce. Ky remix…

’Je dhurata më e bukur në jetë’, Alban Skënderaj dhe Miriam Cani publikojnë videon dhuratë për vajzën e tyre [FOTO/VIDEO]

Tuesday, 28 November 2017 13:00
Videoja dhe bashkëpunimi i tyre në këngën ‘Dhurata’ ishte paralajmëruar prej ditësh.

Mc Kresha vjen ndryshe në këtë bashkëpunim të ri me “Offchestra” [VIDEO]

Monday, 27 November 2017 19:34
Nuk ka stil që nuk i shkon MC Kresha-s! Nuk e kishim menduar se reperi Mc Kresha dhe grupi i…