Taylor Swift tregon anën e saj më të fortë në këngën e re

Sunday, 03 January 2016 16:11
Kënga më e rë e Taylor Swift, “Out Of The Woods” , e cila është publikuar në natën e ndërrimit…

Ndërron jetë një nga vokalet më të mëdha të dekadave të fundit!

Saturday, 02 January 2016 11:12
Janari dhe viti i ri kalendarik nuk janë futur vetëm me gëzime pasi pjesë e tij kanë filluar të bëhen…

10 albumet më të shumëpritura për vitin 2016

Thursday, 31 December 2015 12:54
Për 2016, muzika do të jetë më shumë se një emocion.

Publikohet “Bonbon”, klipi i ri i Era Istrefit!

Wednesday, 30 December 2015 16:03
Është publikuar para pak orësh kënga më e re e realizuar nga këngëtarja 20 vjeçare. Era tashmë e ka bërë…

Zbuloni gjithçka rreth këngës së re të Era Istrefit, e cila del nesër!

Tuesday, 29 December 2015 18:16
Tashmë del në dritë dhe misteri i fotos së Era Istrefit në një vend me borë. Nuk mund t’i linim…

Ja prova që Guns N' Roses do të ribashkohen

Tuesday, 29 December 2015 12:02
2015-ta duket se nuk ka ndërmend të ikë pa na dhënë maksimumin e saj. Mrekullia e rradhës ka ndodhur vetëm…

Ndahet nga jeta lideri i Motorhead, Lemmy Kilmister

Tuesday, 29 December 2015 11:45
Lideri dhe themeluesi i bandës britanike të heavy metal, Motorhead, Ian “Lemmy” Kilmister, ndahet sot nga jeta në moshën 70…

Kida dhe Xhensila Myrtezaj vijnë me bashkëpunim

Monday, 28 December 2015 15:38
Këngëtarja simpatike Kida ka vendosur të bashkëpunojë me Xhensila Myrtezaj.

Eneda Tarifa triumfon në Fest54 me një përrallë

Monday, 28 December 2015 00:18
Eshtë shpallur pak minuta më parë fituesi i Festivalit të 54 të Këngës dhe ashtu sic ishte parashikuar kohë më…

Janet Jackson lë në baltë fansat...sërish!

Sunday, 27 December 2015 17:54
Turneu botëror "Unbreakable" i Janet Jackson nuk do të ndodhë edhe aq shpejt sa ishte parashikuar.

The Weeknd mbyll 2015-tën me dy këngë të reja!

Sunday, 27 December 2015 17:35
Një tjetër artist i cili vazhdon të na zbukurojë festat e fundvitit është The Weeknd.

Zbulohet kolona zanore e "Spectre" që u refuzua!

Sunday, 27 December 2015 16:58
Nëse mendonit se kënga "Writing's On The Wall" e Sam Smith ishte e vetmja e shkruar për filmin "Spectre", jeni…