Miliarda klikime! Këto janë 5 videoklipet më të klikuara në historinë e YouTube [VIDEO]

Saturday, 16 December 2017 21:06
Superhiti Gangnam Style i këngëtarit koreanojugor Psy ka qenë videoja më e parë në Youtube për 5 vitet e fundit…

E papritur! Rikthehet Eminem me albumin e ri, por fansat i vihen kundër dhe i kërkojnë...[FOTO]

Friday, 15 December 2017 13:39
Pas plot katër vitesh nga albumi i fundit “Marshall Mathers LP 2” është rikthyer ylli i muzikës hip hop, Eminen.…

Pesë këngët më të dëgjuara për 2017 janë…[FOTO]

Friday, 15 December 2017 12:22
A doni të dini se cilat kanë qënë këngët më të dëgjuara të vitit që po lëmë pas? Përmes listës…

Këngëtarja shqiptare surprizon me 3 këngë për festat e fundvitit [FOTO]

Friday, 15 December 2017 09:36
Thuajse çdo fundvit nuk kanë munguar këngët shqiptare kushtuar festave.

A iu kishte munguar Big Mama? Rikthehet me një bashkëpunim me... [VIDEO]

Thursday, 14 December 2017 15:50
Big Mama, është padyshim një ndër këngëtaret më të dashura, për të gjithë publikun shqiptarë. Kohët e fundit është përmendur…

Damiano nuk ndalet, publikon këngën e tij të dytë “Ani Syn” [VIDEO]

Tuesday, 12 December 2017 20:34
Damianos i ka hyrë në qejf muzika dhe siç duket e ka marrë seriozisht. Vetëm pak kohë pasi publikoi këngën e…

Ed Sheeran dhe Beyonce kryesojnë “Billboard Hot 100” me "Perfect Duet"

Tuesday, 12 December 2017 09:22
Dueti “Perfect Duet” i Ed Sheeran dhe Beyonce u prit në mënyrë fantastike nga publiku. Bashkëpunimi i tyre gjendet në…

“Ciao ciao Nëntor”, Arilena Ara do jetë “babagjyshi” këtë vit, ja çfarë dhuratash do sjellë për të gjithë ne [FOTO]

Monday, 11 December 2017 23:07
“Nëntori” është një nga këngët më të bukura të Arilena Arës, me sukses të padiskutueshëm në vendin tonë dhe më…

Mariza Ikonomi synon skenën më të rëndësishme europiane me këtë këngë! [VIDEO]

Monday, 11 December 2017 22:33
Festivali i 56-të i Këngës në Radio Televizionin Shqiptar, pritet të riktheje elitën e artit dhe të kulturës shqiptare. Në…

Do të habiteni! Këto janë 5 videoklipet shqiptare më të shikuara për vitin 2017 në YouTube [VIDEO]

Monday, 11 December 2017 17:03
Mendoni se është Enca apo Noizy... Ncnc ky është ‘mbreti’ i klikimeve për vitin 2017...

Lumi B, dhe pak orë nga publikimi i këngës së re [FOTO]

Saturday, 09 December 2017 14:31
  Reperi kosovar Lumi B, këtë të diele publikon këngën e tij të re. Pas një bashkëpunimi të suksesshëm me…