Ronela Hajati dhe Young Zerka vijnë sërish bashkë, këtë herë me.. [FOTO]

Friday, 22 December 2017 16:07
Ata të dy deri tani kanë sjellë disa bashkëpunime, por si duket nuk është vetëm muzika që i lidh.

Rita Ora sjell bashkëpunimin me Liam Payne për filmin “Fifty Shades Freed” [FOTO/VIDEO]

Friday, 22 December 2017 15:19
Diçka speciale premton këngëtarja shqiptare në janar.

Elhaida Dani na ëmbëlson festat, sjell për publikun “Sugar Wings”...[VIDEO]

Friday, 22 December 2017 09:30
Pas një suksesi goxha të konsiderueshëm në “Këngën Magjike”, Elhaida Dani ka sjell për publikun dhuratën e parë për festat…

“Bye bye NËNTORI!”, Arilena e mbajti premtimin, sjell “Borën në Dhjetor” si dhuratë për festat [VIDEO]

Thursday, 21 December 2017 20:48
“Nëntori” është një nga këngët më të bukura të Arilena Arës, me sukses të padiskutueshëm në vendin tonë dhe më…

Noizy habit në videoklipin e ri! Bën bashkë Rita Orën, Nora dhe Era Istrefin [VIDEO]

Thursday, 21 December 2017 18:47
Noizy sapo ka publikuar këngën e tij më të re me titullin “Bora”. Për të gjithë ishte një surprizë e…

Capital T rikthen klipin që kishte fshirë nga Youtube [VIDEO]

Thursday, 21 December 2017 14:42
U folën shumë arsye pse Capital T e kishte fshirë videon e tij nga youtube.

Me nota të ëmbla dashurie Albani dhe Miriami na lajmërojnë për duetin e ri...[FOTO]

Wednesday, 20 December 2017 13:10
Alban Skënderaj dhe Miriam Cani krijojnë së bashku një tablo të bukur dashurie.

Jay Z ndalon koncertin live, arsyeja do t’ju habisë...[FOTO]

Wednesday, 20 December 2017 09:22
Jay Z është i admiruar nga fansat dhe njihet për koncertet e tij me pjesëmarrje shumë të lartë të audiencave.

Soni Malaj pritet të sjellë ‘Zeshkanja’, pamje nga klipi [VIDEO]

Tuesday, 19 December 2017 14:01
Soni Malaj prej pak kohësh ka lajmëruar se po finalizon projektin e saj më të ri muzikor.

Dua Lipa sapo bëri realitet ëndrrën e saj, zbuloni për çfarë bëhet fjalë [FOTO]

Monday, 18 December 2017 13:26
Këngëtarja me origjinë shqiptare dhe me sukses ndërkombëtar, Dua Lipa sapo dha lajmin e radhës.

Varrosi sapo publikoi klipin e ri ‘Pa u lodh’ [VIDEO]

Sunday, 17 December 2017 17:12
Anëtari i OTR, Varrosi sapo ka publikuar klipin e tij më të ri me titull ‘Pa u lodh’.

Konfirmohet! Këta dy repera shqiptarë, vijnë me bashkëpunim

Sunday, 17 December 2017 12:34
Ata janë dy nga reperat më të pëlqyer shqiptarë dhe kanë vendosur të vijnë me një bashkëpunim.