Bëhuni gati, Rita Ora na tregon se kur do ta lancojë këngën e re të “Fifty Shades Freed”...

Thursday, 04 January 2018 10:56
Pas suksesit të para dy ditëve ku kënga e saj “Anywhere” u rendit e para në përzgjedhjen e “iTunes”, Rita…

Rita Ora na prezanton suksesin e parë për vitin 2018[FOTO]

Tuesday, 02 January 2018 11:24
Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora tashmë është kurorëzuar më nje seri suksesesh në vitin që lamë pas. Kënga e…

Ledri Vula sjell ‘1 Janari’ [VIDEO]

Monday, 01 January 2018 10:09
Ledri Vula i ka surprizuar të gjithë fansat duke publikuar pikërisht në natën e ndërrimit të viteve klipin e tij…

Xhensila surprizon, publikon ‘Çelësi i zemrës’ [VIDEO]

Saturday, 30 December 2017 17:27
Fansat e prisnin prej kohësh klipin e këngës që Xhensila i kushtoi Besit në dasmën e tyre.

Bebe Rexha triumfon në top-listat botërore [FOTO]

Saturday, 30 December 2017 14:41
Bebe Rexha vazhdon të korrë vetëm suskese.

West Side Family “rikthejnë” Dr Florin me këngën e tyre të re “Beso”[VIDEO]

Friday, 29 December 2017 19:23
Kanë kaluar tri vite që kur Dr.Flori u nda nga jeta por miqtë e tij të zemrës Landi dhe Miri…

Jay Z publikon sot ‘Family Feud’ [VIDEO]

Friday, 29 December 2017 10:34
Reperi amerikan do të sjellë sot klipin e tij më të ri  me titull ‘Family Feud’.

Pas Këngës Magjike, Samanta vjen me një bashkëpunim [FOTO]

Tuesday, 26 December 2017 09:48
Pas pjesëmarrjes së suksesshme në Kënga Magjike me këngën ‘Humbur’ Samanta Karavella po përgatitet për një tejtër suskes.

Lumi B, Ledri dhe Gjiko sjellin ‘Shtrejt’ [VIDEO]

Monday, 25 December 2017 11:29
Ata janë disa nga reperat më të pëlqyer dhe janë bërë sërish bashkë për të sjellë bashkëpunimin e radhës. Ledri…

“E papërmbajtshme”, këngëtarja shqiptare, publikon 4 këngë brenda 2 ditëve[VIDEO]

Sunday, 24 December 2017 15:45
Tashmë e njohur në hapësirat e artit ndërkombëtar duke se këngëtaren shqiptare asgjë nuk di t'a ndalë.

Flori Mumajesi dhe Shkurte Gashi sjellin ‘Si Dikur’ [VIDEO]

Saturday, 23 December 2017 20:54
Ata të dy kanë sjellë bashkëpunimin e tyre të radhës. Shkurte Gashi dhe Flori Mumajesi, janë bërë sërish bashkë këtë…

Ja cilët janë finalistët e festivalit të RTSH-së [FOTO]

Saturday, 23 December 2017 16:41
Pas një spektakli dy ditor muzikor plot shkëlqim, juria e Festivalit të ’56 të këngës në RTSH, ka shpallur këngëtarët…