Po e sheh gjithë bota! French Montana i kthen nderin Dafina Zeqirit, e merr në klipin e tij [VIDEO]

Thursday, 18 January 2018 18:59
French Montana është një ndër këngëtaret më të famshëm në botë. Ai u bë akoma më i dashur për publikun…

Gold Ag paralajmëron hitin e ri të ditëlindjeve...[FOTO]

Thursday, 18 January 2018 12:24
Ai është i njohur për prodhimin intensiv të klipeve muzikore që kanë rezultuar goxha të suksesshme. Reperi kosovar Gold Ag…

Dua Lipa do të sjellë bashkëpunim me këtë emër të njohur të muzikës [FOTO]

Thursday, 18 January 2018 11:11
Dua sapo solli projektin e saj më të ri muzikor por nuk ka ndërmend të ndalet.

Noizy publikon ‘Gjuha e kampionit’ [FOTO]

Wednesday, 17 January 2018 16:18
Më në fund erdhi momenti i shumëpritur nga fansat që kjo këngë të publikohej.

Dua Lipa bën ‘namin’ me ‘’IDGAF”, shihni sa milion klikime ka vetëm në 4 ditë [VIDEO]

Tuesday, 16 January 2018 20:03
Ishte ‘New Rules’ kënga e cila e bëri të famshme në gjithë botën dhe të njohur për këdo që dashuron…

Flasin faktet! ‘Bonbon’ rendit Era Istrefin më lart se Rita Orën në rang botëror [FOTO/VIDEO]

Tuesday, 16 January 2018 18:09
Shqipëria më krenare se kurrë! Shqiptarët po bëjnë namin në botë...

Një tjetër produksion nga Threedots gati për publikim [FOTO]

Tuesday, 16 January 2018 16:00
Pas këngës së fundit që publikoi Flori në bashkëpunim me Dj Vicky-n, ‘Shanghai’, duket se  është radha e një tjetër …

BBC shkrim dedikuar Dua Lipa-s [FOTO]

Tuesday, 16 January 2018 13:31
Dua Lipa është njëra ndër këngëtaret shqiptare më të suksesshme në botë.

Pas ‘Tony Montana’, Getinjo dhe Mozzik sjellin HIT-in e ri [FOTO]

Monday, 15 January 2018 16:45
Më në fund drite për vëllezërit Aliu...

Xhensila Myrtezaj vjen me bashkëpunim të ri, ja se me kë këngëtar do të performoj... [FOTO]

Monday, 15 January 2018 14:02
Vitin e kaluar i kemi parë të jenë goxha produktivë ndërsa fundviti i gjeti të dy të angazhuar në një…

Albatriti nuk ndalet as në janar, prezanton këngën e re...

Monday, 15 January 2018 13:49
Periudhën e janarit e kemi parë të qetë për muzikantë shqiptarë, pas një rikthimi nga festat e fundvitit. Por ka…

Shakira, ‘mbretëresha’ e YouTube për vitin 2017...

Sunday, 14 January 2018 22:02
Këngëtarja kolumbiane, Shakira, ka arritur shifra mbresëlënëse në YouTube, duke u bërë këngëtarja me më shumë shikime në platformën e…