Pas suksesit me “Chantaje”, Maluma dhe Shakira ''bëjnë xheloz'' Pique-n me klipin e ri HOT [VIDEO]

Saturday, 27 January 2018 17:10
Shakira është një nga këngëtaret latine më të mira të të gjitha kohërave, e cila prej shumë vitesh na ka…

Publikohet videoklipi i ‘Fifty Shades Freed’: Rita Ora shfaqet KUQ e ZI. Do mahniteni! [VIDEO]

Friday, 26 January 2018 17:25
‘For You’ titullohet kolona zanore e filmit ‘Fifty Shades Freed’, këngë kjo e kënduar nga këngëtarja shqiptare me famë botërore…

Bebe Rexha na njeh suksesin e radhës [FOTO]

Friday, 26 January 2018 12:38
Bebe Rexha është njëra nga këngëtaret që i bëjnë shqiptarët të ndihen krenarë pasi falë talentit të tyre kanë ditur…

Më në fund Christina Aguilera vendos t’i rikthehet muzikës [FOTO]

Wednesday, 24 January 2018 16:30
Ajo ishte distancuar nga muzika që në vitin 2002.

‘Ku gabuam”? Greta Koçi ka gati këngën e re [FOTO]

Wednesday, 24 January 2018 11:50
Pasi shkëputi angazhimin në politikë, Greta Koçi i është përkushtuar më shumë muzikës.

'Despasito' vendos rekorde të reja, ja sa shikime ka arritur...

Wednesday, 24 January 2018 07:45
Despasito është kënga më e dëgjuar në youtube pa asnjë diskutim. Pak kohë më parë ajo kaloi vendin e parë…

Ed Sheeran heq dorë nga muzika dhe nga rrjetet sociale, tani ka vetëm një Nokia 3210

Tuesday, 23 January 2018 23:38
Britaniku i famshëm, Ed Sheeran tashmë me këngët e tij është në majë të klasifikimeve botërore. Por mesa duket këngëtari…

JLo dhe Cardi B elektrizojnë skenën me këngën e re [VIDEO]

Tuesday, 23 January 2018 16:19
Ato që të dyja janë këngëtare mjaft energjike. Jennifer Lopez dhe Cardi B kanë qenë së fundmi të pranishme bashkë…

Pas Elton John dhe Nelly Furtado, ja cila është artistja që do të vizitojë Tiranën në shkurt...

Monday, 22 January 2018 13:46
Metropoli i shqiptarëve, i cili çdo ditë e më shumë po ndryshon infrastrukturë duke marrë pamje si ato të metropoleve…

Capital T prezanton krijimin e fundit me titull ‘Infiniti’

Monday, 22 January 2018 09:40
Reperi i njohur kosovar, Capital T, ka publikuar në YouTube projektin e tij, “Infiniti”. Kjo këngë është pjesë e albumit…

Rita Ora ‘rrëmben’ çmimin e radhës në Kinë [FOTO]

Friday, 19 January 2018 12:12
Ashtu siç edhe e kishte parashikuar, karriera e Rita Orës po njeh vetëm sukses edhe këtë vit.

Rita Ora publikon këngën e re [VIDEO]

Friday, 19 January 2018 10:26
Rita Ora e ka nisur suksesshëm këtë vit pasi po publikon njëri pas tjetrit projektet e reja.