Ja cili shtet fitoi ‘’Junior Eurovision 2017’’, Shqipëria mahniti me performancën e saj [VIDEO]

Sunday, 26 November 2017 21:10
Diten e sotme, më 26 nëntor në Tbilisi të Gjeorgjisë u mbajt finalja e madhe e ”Junior Eurovision 2017” (Eurovizioni…

Taylor Swift nuk është më femra më e pasur në muzikë, ja kujt ia dorëzon kurorën... [FOTO]

Saturday, 25 November 2017 18:18
Taylor Swift është bërë emër mjaft i lakuar në showbiz-in botëror.

Kënga e re Krishlindjeve sapo erdhi, do ta dashuroni atmosferën që përcjell [FOTO]

Thursday, 23 November 2017 16:30
Nëse vitet e kaluara ka qenë Mariah Carey  ‘mbretëresha’ e këngëve të Krishtlindjeve, këtë herë është SIA ajo që ka…

Pas Rita Orës edhe Bebe Rexha i këndon ''shtëpisë së saj'', vishet e gjitha KUQ e ZI [FOTO]

Thursday, 23 November 2017 15:23
Pas Rita Orës edhe Bebe Rexha i këndon ''shtëpisë së saj'', vishet e gjitha KUQ e ZI [FOTO] Të gjithë…

Greta Koçi lancon këngën “Përsëri”

Thursday, 23 November 2017 08:38
Këngëtarja e njohur shqiptare, Greta Koçi, ka bërë me dije për publikun se sot do të publikojë këngën dhe videoklipin…

Noizy dhe Ledri sapo publikuan ‘Dje dhe sot’, videon mund ta shikoni këtu [VIDEO]

Wednesday, 22 November 2017 12:09
Bashkëpunimi i shumëpritur mes Ledrit dhe Noizyt, sapo u publikua.

Këtë bashkëpunim mes këtyre dy këngëtarëve shqiptarë, as nuk e kishit menduar [FOTO]

Wednesday, 22 November 2017 10:16
Bashkëpunime të shumta ndodhin mes këngëtarëve, disa prej të cilëve as nuk janë menduar se do të ndodhnin.

Adelina Ismaili i thotë lamtumirë muzikës?! Ja e vërteta

Tuesday, 21 November 2017 18:39
Ajo klasifikohet si një ndër DIVAT e skenës shqiptare por tani ka një lajm të keq për ju

Dua Lipa bën të mundur ‘Mission impossible’, për herë të parë në top 20 Billboard Hot 100 [FOTO]

Tuesday, 21 November 2017 13:31
Nga suksesi në sukses, Dua Lipa po kthehet vërtet në një yll botëror.

Rikthehet fuqishëm Miriam Cani! Shenja iluminati dhe inspirohet nga DIVA botërore në klipin e ri [FOTO/VIDEO]

Monday, 20 November 2017 20:17
Para pak kohësh këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Miriam Cani premtoi se shumë shpejt do të kishte një rikthim…

Fansa të muzikës shqiptare, kjo është kënga e preferuar shqip e juaja [VIDEO]

Sunday, 19 November 2017 18:19
Si çdo javë, intv.al ju sjell klasifikimin e 10 këngëve më të mira shqip të përzgjedhura nga vetë ju dhe…

As Justin Bieber, as The Weekend! Selena Gomez zgjedh këtë artist për bashkëpunim [VIDEO]

Sunday, 19 November 2017 12:51
Selena Gomez është një ndër yjet më të preferuar të Pop-it dhe është vajza më e ndjekur në Instagram, mbi…