Largimi i Camilla Cabellos nga grupi ''Fifth Harmony'' paska qenë një ogur i keq! Ndodh e papritura mes vajzave

Mar 20, 2018

''Fifth Harmony'' është një ndër grupet që ka bërë ''nam'' që pas krijimit në ''X Factor'' në vitin 2012, padyshim pjesë e këtij suksesi botërorë ishin vajzat, Ally Brooke, Normani, Dinah Jane, Lauren Jauregui dhe Camilla Cabellos.

Pas largimit të këngëtares Camilla Cabellos, mesa duket grupi paska qenë i destinuar të marrë fund. Vajzat kanë lajmëruar se pas 6 viteve punë të palodhur, për t’iu qëndruar besnikë ju dhe vetes sonë, shprehen se kanë vendosur që të bëjnë pushim derisa të mbledhim veten dhe të vijnë në solo.

Ky lajm nuk është pritur aspak mirë nga fansat e ish-grupit “Fifth Harmony”, të cilët janë shprehur shumë të zhgënjyer nga ky veprim.

Vajzat pas prishjes së këtij grupi fantastik, kanë nënshkruar një kontratë me labela të ndryshëm dhe tashmë i janë futur punës për të sjellë muzikë të re solo

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll