Dua Lipa shkëlqen në “Ellen Show’ [VIDEO]

Mar 15, 2018

Ajo është njëra ndër këngëtaret më të suksesshme botërore.

Edhe pse Dua Lipa së fundmi anulloi koncertin mbështetës të Bruno Mars për arsye shëndetësore, u paraqit duke kënduar në ‘Ellen Show’.

“Këtu do të perfomojë dy këngët e ardhshme një ndër këngëtaret që ka pasur një sezon të jashtëzakonshëm këtë vit”, është shprehur Ellen DeGeneres.

Dua ka performuar para publikut këngët e saj të kthyera në hite ‘IDGF’ dhe ‘New Rules’ duke marrë duartrokitje pa fund.

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll