Shikoni çfarë vlerësimi merr Flori Mumajesi nga YouTube [FOTO]

Mar 09, 2018

Shumë vite punë, u shpërblyen për Flori Mumajesin.

Producenti fshihet pas suksesit të shumë hiteve muzikore për veten dhe për këngëtarët e tjerë. Kanali Youtube ka shpërblyer Mumajesin me butonin e argjendë për shkak të mbledhjes së ‘subscribe’ e që i ka 197 mijë.

Këtë e zbuloi vetë Flori përms një postimi të bërë në Instastorie, krah të cilit shkruan: Më mirë vonë se kurrë.

28907974_10213412690385012_2126054729_n.jpg