Adelina Berisha publikon këngën për Shën Valentin [VIDEO]

Feb 14, 2018

Kishte pak kohë që Adelina Berisha ishte distancuar nga muzika.

Këngëtarja nuk përflitej më as për jetën personale dhe dukej sikur ‘u zhduk’ nga skena. Por e kishte bërë këtë për të ardhur me një këngë të re për ‘Shën Valentin’, me titull ‘S’ta fal’.

Adelina Berisha sot ka sjell këngën e saj më të re “S’ta fal” një klip ku në veshjet e saj mbizotëron ngjyra e kuqe që me siguri simbolizon dashurinë.