Bleona ka gati projektin e ri muzikor [FOTO]

Feb 12, 2018

Pas shumë pjesëmarrjeve nëpër evente të ndryshme, pasi u bë kryefjala e shumë lajmeve nëpër media shqipatre dhe të huaja, Bleona i është futur punës në studio. 

Këngëtarja po punon në studion në L.A, në të njëjtën ku ka punuar edhe Elvana Gjata

Përmes llogarisë së saj në Instagram, Bleona njoftoi mëngjesin e sotëm se shumë shpejt vjen me këngë të re në gjuhën angleze e cila do të titullohet “Boy gone bad”. 

27938870_10211140064406897_1460058274_n.jpg

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll