Tuna është gati për të sjellë këngën e re, zbulohet me kë do të bashkëpunojë [FOTO]

Feb 09, 2018

Pas lindjes së djalit, Tuna e la pas dore muzikën.

Por ka ardhur momenti që këngëtarja të rikthehet. Ajo ka vendosur të bashkëpunojë me mikun dhe bashkëpunëtorin e saj të vjetër, kompozitorin Darko Dimitrov. Ka qenë ky i fundit që i ka zbuluar planet e këngëtares me këtë foto të postuar në Instagram ku duket se ka nisur puna për këngën e re. Kujtojmë që darko ishte edhe zgjehdja e Elvanës së fundi për këngën e saj të re.

tyiyiyuio.png