Dua Lipa do të sjellë bashkëpunim me këtë emër të njohur të muzikës [FOTO]

Jan 18, 2018

Dua sapo solli projektin e saj më të ri muzikor por nuk ka ndërmend të ndalet.

Këngëtarja shqiptare e ka nisur 2018-ën me shumë prurje të reja. E radhës duket se do të jetë një bashkëpunim me një nga këngëtaret me famë botërore dhe mjaft të pëlqyera. Në profilin e saj të Instagram, Dua ka publikuar një foto me Ariana Granden  duke paralajmëruar kështu një bashkëpunim mes tyre.

dgrtyty.png