Një tjetër produksion nga Threedots gati për publikim [FOTO]

Jan 16, 2018

Pas këngës së fundit që publikoi Flori në bashkëpunim me Dj Vicky-n, ‘Shanghai’, duket se  është radha e një tjetër  pjesëtari të ‘Threedots’.

Është Klajdi Haruni ai që është gati për të sjellë baladën e tij, xhirimet e së cilës ia ka besuar Imagine dhe janë realizuar në Prishtinë dhe Maqedoni.

klajdi-haruni.png