Xhensila Myrtezaj vjen me bashkëpunim të ri, ja se me kë këngëtar do të performoj... [FOTO]

Jan 15, 2018

Vitin e kaluar i kemi parë të jenë goxha produktivë ndërsa fundviti i gjeti të dy të angazhuar në një koncert ku mesa duket ka nisur edhe suksesi i performancës së tyre.

E kemi fjalën për Xhensila Myrtezajn dhe Ardian Bujupi për të cilët flitet se do të sjellin në treg një bashkëpunim.

Teksti është shkruar nga Muma, muzika nga Ardiani ndërsa për videoklipin ende nuk është vendosur diçka definitive.

Njëkohësisht me këtë bashkëpunim, Ardian Bujupi ka lancuar edhe një këngë tjetër për publikun gjerman.

oser_jg0q34.jpg

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll