Albatriti nuk ndalet as në janar, prezanton këngën e re...

Jan 15, 2018

Periudhën e janarit e kemi parë të qetë për muzikantë shqiptarë, pas një rikthimi nga festat e fundvitit.

Por ka edhe nga ata që janarin e konsiderojnë si një muaj të vrullshëm për të krijuar produkte muzikore të reja.

I tillë është dhe Albatrit Muqiqi i cili po punon për të prezantuar në fund të muajit një baladë ritmike.

Kënga titullohet “Nuk muj”, e shkruar nga Fifi, me muzikë nga Threedots ndërsa klipi po realizohet nga XL Films.

radio TV

Facebook

LIKE Shqip Top 10

poll